Arama Motoru

Anasayfa Yenile Kendi Arama Motorunu Kur Yeni Site Ekle Sitene Arama Motoru Ekle


 #Fıkralar 

Rastgele Fıkra:

 Temel yeni bir ayakkabı almak için ayakkabıcıya gitmiş. Beğendiği ayakkabının parasını ödeyip tam çıkacakken satıcı, “aklınızda bulunsun Temel bey, ayakkabı yeni olduğu için ilk hafta biraz sıkabilir” der. Bunun üzerine Temel : “iyi o zaman ben de ilk hafta giymem daaa” :) » Devamı
 #Rastgele 

Berzah, ölümle kıyamet arasındaki kabir hayatına denir.

 #Haberler 

ÖSYM - YÖK

» Devamı

 #Sen de Ekle 

Dünya Üzerinde Yasaklanmış 10 Film

Dünya Üzerinde Yasaklanmış 10 FilmFilmleri yasaklamak ne kadar caydırıcı olabilir ki!
İzleyenin psikoloji ve ruhsal döngüsünü gerçek manada değiştirdiği kanıtlanmış ve dünya genelinde birçok ülkede yasaklanmış 10 film, tarihe damga vurmayı başarmıştır. Ancak birçok uzman bu filmlerin kesinlikle izlenmemesi gerektiğini savunmaktadır. Korku dolu an ve ürkütücü sahnelerinden, izleyici üzerinde bıraktığı ruhsal etkilerden veya çeşitli nedenlerden dolayı birçok film engellenerek izleyici karşısına çıkması engellenmiştir. Bazı ülkelerde normal karşılanırken, bazı ülkelerde ise sakıncalı listesinde engellenmiş filmler olarak kayıtlara geçti. 
Söz konusu bazı filmlerin şiddet sahneleri kişilerde uygulanıp, birçoğunun gerçek hayatta ölmesine neden olmuştur. Bu tepki ve üzücü olaylara rağmen insanlar büyük bir ilgi ile izlemeye devam etmiş ve çoğu festivalde ödüle layık görülmüştür. 
>>> Devamı <<<

Haberler