Arama Motoru

Anasayfa Yenile Kendi Arama Motorunu Kur Yeni Site Ekle Sitene Arama Motoru Ekle

" target="_blank">Rastgele Arama' mycontent[12]='Rastgele Arama' mycontent[13]='" target="_blank">Rastgele Arama' mycontent[14]='Rastgele Arama' mycontent[15]='Rastgele Arama' mycontent[16]='Rastgele Arama' mycontent[17]='Rastgele Arama' mycontent[18]='Rastgele Arama' mycontent[19]='Rastgele Arama' mycontent[20]='Rastgele Arama' var ry=Math.floor(Math.random()*mycontent.length) if (ry==0) ry=1 document.write(mycontent[ry]) } random_content() //-->

 #Fıkralar 

Rastgele Fıkra: BİZİM ÇOCUKLAR

Nasreddin Hoca’nın karısı ölür. Ölen karısından beş
çocuğu olan Hoca, beş çocuğu olan bir dul kadınla
evlenir.Hoca’nın yeni eşinden de iki çocuğu olur. Bir
gün karısı feryadı basar:
- Hoca Hoca yetiş! Senin çocuklarla benim çocuklar bir
olmuş, bizim çocukları dövüyorlar.

» Devamı
 #Rastgele 

Rastgele Haber: Son Dakika!

» Devamı
 #Haberler 

Galatasaray Fenerbahçe maçı ve kadroları

Tam olarak 20 dakika sonra başlayacak olan Fenerbahçe ve Galatasaray maçı Türkiye'de çok büyük bir heyecan kapladı. Maçın çok çekişmeli geçeceğini biliyoruz. Eğlenceli ve güzel bir maç olması çok önemli. Bu maçının kazananı kim olursa olsun maç çok güzel ve saygı çerçevesinde geçmesini diliyoruz. Galatasaray son Malatya Spor maçını 2-0 lık bir mağlubiyet ile kapattı. Fenerbahçe ise evinde MKA Ankara gücünden 3-1 lik mağlubiyet aldı. Bu nedenle iki takımda çok morali değil. Ama Galatasaray bu maçı evinde oynadığı için daha da moralli olması bekleniyor. Ayrıca Fenerbahçe'de Philp Cocu'nun görevine son verilmesi takımda zorluklar ve sıkıntılar çıkmasına neden oldu. Her iki takımda bu maçı kazanmak istiyor. Ancak derbileri kazanmak asla kolay değildir. Bu maçta favori genellikle ev avantajı, Fenerbahçe'nin düşüşü ve Fatih Terim'in varlığından dolayı Galatasaray futbol kulübü gösteriliyor. Şimdi size her iki takımda ki sakatlıkları ve cezalıları söyleyeceğiz;... » Devamı

 #Sen de Ekle 

10 +1 Muhteşem Javascript Kütüphanesi (Frameworks)

10 +1 Muhteşem Javascript Kütüphanesi (Frameworks)En verimli, en işlevli ve Javascript Kütüphaneleri
Evvela "Framework" / "Kütüphane" nedir ve maksat neyi ifade eder, onu açıklayalım. 

Framework, yazılım geliştiricilerin kullandığı önceden hazırlanmış kütüphanelerin bulunduğu ve bunlara yenilerini ekleyebileceği yapıların adıdır. Gelişmiş Frameworklerde form kontrolü, veri tabanı bağlantısı, kullanıcı giriş çıkış, mail atma, tema motoru gibi kütüphaneler mevcuttur.

Frameworkler ayrıca MVC (Model, View, Controller) gibi bölümlerden oluşarak projenizin daha okunabilir düzenlenebilir olmasını sağlamaktadır.

Yapılan projelerin çoğunda aradan belirli bir zaman geçtikten sonra düzenlemek zorlaşır. Hem kodların artması hem de yazılan kodun unutulması revize sürecini uzatmakta. Bu yapılar Modelde veritabanı işlemlerini, Controllerda genel mekaniği, Viewda ise görünüm kodu içerdiği için müdahale edilmesi gereken yer tam olarak bulunabilmektedir. Aşağıda Laravel için örnek MVC yapısını görebilirsiniz.
Framework - Kütüphane; Bilgisayar programlamada yazılım iskeleti, yazılım çerçevesi ya da yazılım çatısı, standart fonksiyonların hazır olarak sunulduğu ancak programcı tarafından bu fonksiyonlardan arzu edilen kısımların ek kodlarla istenildiği şekilde güncellenebildiği sistemlerdir. 

>>> Devamı <<<

Haberler