Anasayfa » SSS » Üyelik ve Talepler

Sitenizin üyelik mantığı nedir? 

Öncelikle sitemizde tüm ürün ve hizmetler ücretsiz olup, yalnızca bazı kısımlarda içerik eklemek için üyelik koşulu bulunmaktadır. Bunun haricinde sitenin tüm özellik ve içeriği üye olunmaksızın hizmete açıktır. 
++ Avantajı nedir? [Daha hızlı, kolay ve etkileşimli biçimde kullanım sağlar.]

Ürün, hizmet ve içerikler üyeliksiz görülebiliyorken neden üye olmalıyım, bir avantajı var mı?

Üyelere ayrıcalıklı bazı imkanlar sunulur. Üyelere özel hesap sayfası, iletim ve paylaşım alanı gibi farklı imkanlar vardır. Her tür veri ve içerikten anında haberdar olabilir, desk oluşturabilir ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 

Üye olmak istersem nasıl ve nereden üye olabilirim? 

Sitemize doğrudan üye olabileceğiniz gibi, aynı zamanda Facebook, Google, Twitter, Yandex ve uID üzerinden de üye olabilir ve giriş yapabilirsiniz. Üyelik işlemleri için /register bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır. 
Üyelikte E-posta (email) zorunluluğu bulunmaktadır. Sitemizde sahte kullanıcı önleme ilkesi benimsenmektedir. 

Sitenizde editör, moderatör veya yönetici statülerinde çalışmam mümkün mü?

Sitemizde yönetici, asistan, danışman, takım lideri ve süpervisor pozisyonlarında çalışabilirsiniz. Sitemiz herhangi bir kar amacı gütmediği için gönüllü olarak editörlük yapabilirsiniz. Editörlük başvurusu için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız ve üyelik bilgileriniz üzerinden talepte bulunmanız gerekiyor. 

Sitenizde yazar olmak istiyorum, bu mümkün mü? Nasıl yazar olabilirim?

Sitemizde çok sayıda yazara ihtiyacımız var. Fıkra, öykü, makale, blog, bilmece vb. her alanda yazım yapan yazarlara ihtiyaç bulunmaktadır. İletişim kısmından yazarlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öncelikle üye olmanız ve üyelik bilgileriniz üzerinden talepte bulunmanız gerekiyor. 


IP: "34.236.187.155" - /US ile arama yapıyorsunuz.