Destek Olun

Destek ve katkılarınız Rastgelelik Arama Motorunu büyütecektir.

Sizin de Çorbada Tuzunuz Olsun!

Evet, bilgi ve özveri ile elde ettiğimiz malzemelerden tüm insanlığın faydalanabileceği bir çorba pişiriyoruz. Bu çorbada sizin de tuzunuz olsun, istemez misiniz?

Kendi çapımızda birtakım çalışmalar yürütmeye çalışıyoruz. Sizlerin desteğine ve katkısına her daim ihtiyaç duymaktayız. Yalnız sizin de çorbada tuzunuz olsun istiyoruz. 
Rastgelelik.com olarak arama motoru ekseninde #içerik, #sözlük, #dosya, #veri, #resim, #uygulama, #blog-makale vb. alanlara yönelik hizmetler sunuyoruz. Yapay dil, program, uygulama, sözlük, makale geliştirmeye çalışıyoruz. Sizler de bize uzaman olduğunuz alanlarda katkı sağlayarak destek olabilirsiniz. 
Bir elin nesi var, iki elin sesi var.” Bu kapsamda proje ve çalışmalarımız gelecek nesillere aktarılabilecektir. 

Peki, bize nasıl katkı sağlayarak destek olabilirsiniz? 

Yorum Yazın

Makale, sonuç ve içeriklerimize yorum yazabilir, görüş belirtebilirsiniz. Yorumlarınızla diğer kullanıcı ve ziyaretçilerimizin de fikir edinmelerine yardımcı olabilirsiniz.

E-Bülten Aboneliği Oluşturabilirsiniz

E-Bülten sayfamızda e-posta adresiniz ile aboneliğinizi ücretsiz oluşturabilir, haftalık bültenlerden haberdar olabilir ve bizlere katkı sağlayabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Bizi Takip Edebilirsiniz

Facebook | Tumblr | Blogger | Pinterest hesaplarımızda bizi takip edebilir, paylaşımlarımıza katkı sağlayabilirsiniz.

Çeviri Yapın

Yabancı dilde birçok önemli kaynak, Türk dilimize kazandırılmayı bekliyor. Yabancı dil bilgisi olan arkadaşlarımızın bu konuda çeviri yaparak katkıda bulunmaları bizim için büyük önem teşkil ediyor. Aynı zamanda tanıtım maksadıyla dilimizdeki kaynakların diğer yabancı dillere çevirisinin yapılması, Sözlük bölümümüzde sözcük ve cümlelere çevirilerin yapılması ihtiyaç duyduğumuz çalışmalar arasındadır.

Paylaşın

Paylaşımlarımızı, yazı ve projelerimizi kendi sosyal ağlarınızda, blog sayfalarınızda ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bilgi, paylaştıkça güzelleşir ve çoğalır.

Bizden Bahsedin

Eşe, dosta, arkadaşa bizden bahsedin. Blog ve kendi çalışmalarınızdan bizden bahsedin.

Bizi ve Çalışmalarımızı Beğenin

Çalışmalarımızı, yazı ve eserlerimizi, sayfalarımızı beğenerek bize katkı sağlayabilirsiniz.

Dosya İndirin

Sitemizde kullanıcı ve ziyaretçilerimiz tarafından yüklenen PDF, Doc, Zip, APK vb. dosyalar bulunmaktadır. Bu dosyaları indirerek katkı sağlayabilirsiniz.

Dosya Yükleyin

Dosya, eski adıyla İktisam panelimize sizler de dosya yükleyerek ve yüklediğiniz dosya bağlantılarını sayfa ve sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz.

Bildirimlerinizi Açık Tutun

Tarayıcı ve çerez bildirimlerinizi bize açık tutarak bizden yeni gelişmeler hakkında bilgi alabilir ve destek sağlayabilirsiniz.

Makale ve Blogumuzu Okuyun

Blog panelimizi inceleyip, okuyabilirsiniz.

Sık Kullanılanlarınıza Ekleyin

Rastgelelik Arama Motorumuzu sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz.

Hataları Bize Bildirin

Diğer teknolojik ürünler gibi bu site ve arama motoru da kul yapısı olduğu için birçok hata ve eksik olabilmektedir. Sizlerden gelecek bildirimler ve hataların düzeltim yöntemleri biz ve arama motoru altyapımızın gelişimi için büyük önem teşkil ediyor. Fark ettiğiniz hata ve eksikleri bizlere iletişim panelimiz üzerinden ileterek katkıda bulunabilirsiniz.

Kodlarımızı Kullanın

Arama motorumuzu ve diğer hizmetlerimizi site ve blogunuza ekleyebileceğinz kodlarımız bulunuyor. Bu kodları sitenizde kullanarak gelişmesine ve kullanılabilirliğini artırmaya katkı sağlayabilirsiniz.

İçerik Yazın

İçerik candır. Evet, özgün SEO uyumlu, bilgilendirici içeriklere biz ve ziyaretçilerimiz ihtiyaç duyuyor. Sizler de ilgili ve uzmanlık alanlarınıza yönelik içerikler ekleyerek bize katkı sağlayabilirsiniz. Yen Ekle panelimizde sözlük, içerik, sonuç, kısa bilgi, filmi haber vb. her türlü içerik ekleyebilirsiniz.

Sık Sık Bizi Ziyaret Edin

Adresimiz, www.rastgelelik.com Sıkça bizleri ziyaret edip, arama yapmanız bizi memnun edecektir.

Sosyal Ağlarda Bizi Etiketleyin

Toplumsal farkındalık oluşturmak için sosyal medyanın gücünü hep beraber kabul ediyoruz. Sizlerin katkılarıyla bizler de büyüyebiliriz. Sosyal ağlarda bizleri etiketleyerek paylaşımlarınızda bize yer ayırmanızı ümit ediyoruz.

Bizi Favorilerinize Ekleyin

Chrome, Opera, Explorer ve Fire Fox fark etmez tüm tarayıcılarda ortak olan özelliklerden birisi “Favorilere Ekle” özelliğidir. Sizler de Rastgelelik Arama Motorumuzu favorilerinize ekleyerek bize destek olabilirsiniz.

Bizi Anasayfanız Yapın

Tarayıcı açışış sayfanızı veya anasayfanızı Rastgelelik Arama Motoru yapabilirsiniz. Bu sayede bizlere destek olabilirsiniz.

Eksik Konularda Destek Sağlayın

Sitemizde birçok konuda hala yetersiz kaynağa, bilgi ve içeriğe sahibiz. Büyük oranda geliştirmeye ihtiyaç duyuyoruz. Sizler de uzmanlık alanınıza göre eksik kaldığımız alanlarda bizlere destek olabilir, katkı sağlayabilirsiniz.

Mobil Uygulamamızı İndirin

Mobil bir çağ yaşıyoruz artık. Kuşkusuz akıllı cep telefonu olmayan kalmadı. Sizler de bu akıllı telefon çağında Rastgelelik Mobil Uygulamasını cihazınıza indirip, kullanarak destek olabilirsiniz.

Bağış Yapın

Her üretim ve dünyevi materyalin belli bir gideri ve maliyeti söz konusudur. Bağışlar ise bu maliyetlerin karşılanması için toplanan bir maddi yöntemdir. Bağışlarınızla bizler de bu giderleri karşılayıp, projemizin devamını sağlayabiliriz.

Haber Yapın

Haber siteniz veya bağlantılarınız mı var? Sitemiz ve projelerimiz hakkında haber yapabilir, bizlere katkı sağlayabilirsiniz.

Makale Yazın

Kaleminiz kuvvetli mi veya zarif bir bakış açısı yakalayabiliyor musunuz? O halde, doğru kişisiniz. Gerçekten insanlığın sizlere ihtiyacı var. Dilediğiniz konuda makale kaleme alabilirsiniz. Gönüllü olarak makalelerinizi bizlere ileterek sitemizde konuklarla buluşmasını sağlayabilir ve gerçek manada bizlere katkı sağlayabilirsiniz.

İçerik Ekleyin

Kısa-Uzun demeden sizler de ek içerikler üretebilir, katkıda bulunabilirsiniz. Kısa bir öykü, haber, makale, bilmece, tekerleme, atasözü, sözcük, fıkra, film, müzik vb. çeşitli bilgiler ekleyerek arama sonuçlarımızın gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Sitenizde ve Tarayıcınızda Beslemelerimizi Kullanın

RSS Beslemesi, sitemizdeki içeriklerin sizin tarayıcı ve sitenizde görüntülenmesini sağlar. Sizlerde RSS beslemelerimizi kullanarak bize destek olabilirsiniz.

Arama Motorumuzu Kullanın

Her şeyden öte Rastgelelik, bir arama motorudur. Dolayısıyla en verimli katkılardan birisi de arama motorumuzun kullanılması olacaktır. Ev, ofis, okul vb. mekanlarda bilgisayar ve mobil platformlarınızda Rastgelelik Arama Motorumuzu kullanarak bize katkı sağlayabilirsiniz.

Sitemize Üye Olun

Sitemize üye olarak bize katkı sağlayabilir, destek olabilirsiniz.

Arama Sonuç Etiketlerimizi Geliştirin

Kullanıcılarımıza ve konuklarımıza daha faydalı sonuçlar ve öneriler sunmak için etiket teknolojisi kullanıyoruz. Sizlerde en yoğun etiketlerde içerik oluşturmamız ve verimli kullanıcı deneyimi elde etmemiz için bize destek olabilirsiniz. Bu kapsamda aktif, popüler, trend anahtar kelimeleri sitemizde bolca aratıp, sisteme dahil olmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliye Firmanızı Ekleyin

Nakliye firmanız mı var? Bizim de NakliyeBul platformumuz var. O halde biz size, siz de bize destek olabiliriz. NakliyeBul platformumuza nakliye şirketinizi ekleyerek katkı sağlayabilirsiniz.

Youtube Kanalınızda Bize de Yer Verin

Youtube kanalınız mı var? Bizim henüz yok 🙁 Bizlere popüler youtube kanalınızda yer verebilir, bizlerden bahsedebilirsiniz. Dahası bizim için Youtube kanalı açabilirsiniz.

Twitter’da Bizi Temsil Edin

Henüz Twitter hesabımız bulunmuyor. 🙁 Bizi Twitter’da temsil edebilir, destekleyebilirsiniz.

Kendi Özel Arama Motorunuzu Kurun

Rastgelelik Arama Motoru, sizlere kendi özel arama motorunuzu kurmanıza imkan tanır. Rastgelelik haricinde Google, Yandex ve Turtc arama motoru altyapılarını da destekler. Sizler de kendi özel arama motorunuzu yaparak ve kullanarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kendi Firmanızı Ekleyin

Firma sayfanızı oluşturarak destek sağlayabilirsiniz. Bu sayede kendi firmanızın da tanınırlığını artırabilirsiniz.

Yapay Dilimizin Gelişmesini Sağlayın

Geliştirmekte olduğumuz “Bakiyye” yapay dilini öğrenebilir, öğretebilir, yaygınlaştırabilir ve yeni eserler üretebilirsiniz.

Yeni İnternet Sitesi ve Blog Ekleyin

Yeni internet sitesi, blog veya sayfa ekleyerek bizlere ve kullanıcılarımıza katkı sağlayabilirsiniz.

Viki Maddeleri Oluşturun

Rastgelelik Viki projemize özgürce madde oluşturarak bize katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca Firma Wiki‘yi kullanarak firmanızın wiki sayfasını da oluşturabilirsiniz.

Bize Reklam Verin

Site, blog, firma, marka, ürün ve sayfalarınız, kitap ve uygulamalarınıza özel reklam çözümleri sunuyoruz. Arama motoru yanı sıra farklı reklam ve tanıtım olanakları sunduğumuz reklam platformumuzda bize reklam verebilirsiniz.

Reklam Ağımıza Katılın

Reklam verebileceğiniz gibi, aynı zamanda reklam ağımıza katılarak reklam alanlarının genişlemisini sağlayarak bizlere destek olabilirsiniz. Blog, site, sayfa, uygulama vb. alanlarda bizim reklamlarımızın görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5/5
Blog İstatistikleri
  • 24.778 Okunma
Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.