Akademik Danışmanlık Merkezi, siz değerli öğrencilerimize Önlisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora tezleri ile her eğitim yılına özel ödev ve proje hazırlama konusunda uzman kadrosu ile profesyonel ve uluslararası standartlarda hizmet vermek için kurulmuştur.

Her seviyede tez yazım, ödev hazırlama, sunum, makale, kitap özeti, araştırma raporu, essay, deneme, literatür taraması ve çeviri gibi birbirinden farklı alanlarda danışmanlık taleplerinizi karşılayan ekibimiz % 100 özgün çalışmalar ile % 100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmaktadır.

Öğrencilerimizin bilinçli bir şekilde tezlerini hazırlamasında yol gösterici olarak beklentilerini karşılayacak, istedikleri zaman ulaşabilecekleri, sorularına yanıt bulabilecekleri yardımcı ve destekçi çalışma anlayışı ile yola çıkmıştır.

Amacımız öğrencilerimizin zor durumlarında yanlarında yer alarak tez ve diğer projelerinde 7/24 destek sunup yüklerini azaltmaktır. Akademik Danışmanlık Merkeziolarak Türkiye’nin bütün illerindeki ve yurt dışındaki öğrencilerimize destek olmaya devam etmekteyiz.

Türkiye’nin en geniş dijital ve basılı kaynaklarına sahip olarak, yapılan çalışmalarımızın etik değerler çerçevesinde işlemesine özen gösterir, özgün ve dikkat çeken projelere imza atarız. Bütün ödev ve tez süreçlerini detaylı ve kapsamlı bir çalışmanın sonucunda tamamlarız.

Akademik Danışmanlık Merkezi olarak her seviyeye uygun tez yazımı, proje ve ödev hazırlama, makale, sunum, staj raporu, essay ve çeviri hizmetlerinin yanı sıra SPSS analizleri ve görsel program ödevleriyle de geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5/5

Tetikleyiciler:

Diğerlerini deneyin: