Rastgelelik Web-Mobil Studios

"Kendi Mobil Uygulamanı Kendin Yap!"

Rastgelelik.com olarak artık web-mobil uygulama ve sayfalara da olanak sunmaya karar verdik. Bu doğrultuda tüm kullanıcılarımız, kendi mobil site - platform ve uygulamalarını geliştirebilecekler. Uygulamalarımızın birçoğu kurulum olmadan mobil cihazlarda tarayıcı aracılığıyla çalıştırılabilir olacaktır. Dileyenlere tarafımızdan veya kullanıcı tarafından oluşturulmuş APK'lar sunulabilecektir.
Rastgelelik Web-Mobil Studios
Rastgelelik Web-Mobil Studios
Kendi Mobil Uygulamanı Kendin Yap!
- Listen English Part - | - Hören Sie Deutsche Teilen -

Rastgelelik Web-Mobil Uygulama Stüdyomuz ile basit birkaç adımda oluşturacağınız platform uygulaması ile bir taşla 3 kuş vurabilirsiniz. 
Uygulamanızın Web tanıtım sayfasını, mobil sitesini ve mobil uygulamasını bir anda oluşturmanıza imkan sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca mevcut APK uygulamalarınıza da tanıtım ve ulaşım imkanı sağlamak adına Mobil Uygulama Mağazamızı aktif hale getireceğiz. 

- Rastgele İçerik -


Görüşler: 0
avatar
Konuyla ilgili Bingle: Rastgelelik Web-Mobil Studios
Detaylı incelemek için tıklayın.
Google | Biliver | Vuhuv | DuckDuck | Bul | Swisscows | Turtc | YandexCe
Hören: DEUTSCH | Listen: ENGLISH
Eklenti: Görsel 1
Rastgelelik bölümünde yer alan Rastgelelik Web-Mobil Studios, 02.03.2019 tarihinde yazılmış olup; 19 kez okunmuş ve 0-0 kez beğenilmiştir.

İlgili bloga ait RSS adresi: "http://www.rastgelelik.com/blog/rss/"
Sayfa adresi: "http://rastgelelik.com/rastgelelik-webmobil-studios"

"Rastgelelik Web-Mobil Studios" Blogunun 0 adet özel görüşü bulunmaktadır. App, mobil site, mobil uygulama, mobil app, kendi mobil uygulamanı yap, web tanıtım sayfası, app yap, Apk; Rastgelelik Web-Mobil Studios, mobil uygulamalar, mobil web, app, android uygulama, gibi birçok benzer konuyu bünyesinde barındıran "Rastgelelik Web-Mobil Studios" isimli blog yazısı hakkında herhangi bir yabancı dilde özet bulunmamaktadır. 

Rastgelelik Web-Mobil Studios, Kendi Mobil Uygulamanı Kendin Yap!

02.03.2019 | Takip: 106-1//1551506984 = http://rastgelelik.com/rastgelelik-webmobil-studios
Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları