Arama Motoru Reklam Paketi

120.00'den başlayan fiyat

Reklam Özellikleri

Ürün, hizmet, web site vb. adı veya kampanya metni yazabilirsiniz.
Reklamınıza tıklama yapıldığında gidilecek bağlantıyı, web site adresini yazın. Kısa veya tam URL kullanabilirsiniz.
Yazdığınız ilk 3 anahtar sözcük dikkate alınarak reklam yayını gerçekleştirilecektir. Arama sorgularında ve alakalı metinlerde reklamınızın yayınlanabilmesi için talep ettiğiniz ve reklamınızla uyumlu anahtar sözcükler belirtin. Her birini virgül ile ayırmalısınız.
Mevcut reklam paketinize ek ücretsiz sunduğumuz hizmetlerdir. Tercih ettiğiniz bir hizmet ücretsiz bir defaya mahsus sunulacaktır.
%10 İndirim kuponu için bekleyin.

Arama Motoru Reklam Paketi Hakkında Kısa Bilgi

Arama Motoru Reklam Paketi, Rastgelelik Arama Motoru önceliğinde sunulan reklam hizmetidir. Ürün, hizmet, marka veya platformunuza özel reklamınızı özelleştirebilir, yayınlanacağı alan ve platformları siz kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu paket, arama motoru ve arama motorlarının partneri olan sitelerde reklamınızın yayınlanmasını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Kategoriler ,
İndirim!

Açıklama

Arama motoru reklam paketi, sizin özelleştirmeniz ve ek tercihlerinize göre şekillenebilen arama motoru reklam türüdür. Rastgelelik arama motoru ve partner siteleri başta olmak üzere reklamlarınız Google, TurTc, Yetita gibi arama motorlarında yayınlanır.

Ürün ve markanıza, kampanyanıza uygun olan reklam alanlarını da yine siz kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca “Ben detaylarla uğraşmak istemiyorum, siz belirleyin” diye de düşünebilirsiniz. Bu durumda ise en iyi reklam çözümünü bizim belirlememize izin verebilirsiniz.

Tüm reklamlar için varsayılan standart kriterler şunlardır;

  • Reklamlar en az 3 günlük alınabilir. 7 ve üzeri gün reklam alımlarında +3 gün ücretsiz tarafımızdan hediye edilir.
  • 3 Aylık reklam almanız durumda ilave 1 ay bizden hediye verilerek toplamda 4 ay reklamınız yayında kalır.
  • Tercih ettiğiniz partner seviyesine göre reklam özellikleri ve şartları değişiklik gösterebilir.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Siparişinizi takip etmek için lütfen aşağıdaki kutuya sipariş numaranızı girin ve Takip Et butonuna tıklayın. Size gönderilen sipariş onay e-postasında sipariş numaranızı bulabilirsiniz.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?