Rastgele Site - Blog ve Dahası

"Rastgele Site, Blog, Madde, Forum, E-ticaret Platformu, Sosyal Medya Hesabı, Youtube Kanalı ve dahası..."
16.11.2018 tarihinde Rastgelelik.com tarafından yayınlandı.Rastgele Site - Blog ve Dahası

Rastgele Site, Blog, Madde, Forum, E-ticaret Platformu, Sosyal Medya Hesabı, Youtube Kanalı ve dahası... 
İnterneti ne kadar kullanıyorsunuz? Hangi web site ve bloglarını biliyor ve ziyaret ediyorsunuz? Koca bir dünya olan Web alemini Arama motorları haricinde bulma ihtimaliniz ne? Bir sorgu olmadan rastgele bir siteye ulaşabilir misiniz? 
Elbette ki bu zoraki durumdan kurtaracak bir uygulama ile karşınızdayız. Rastgelelik.com bünyesinde RASTGELE SİTE hizmeti, kendi altyapısıyla tüm kullanıcılarına süresiz, kısıtlamasız, reklamsız ve ücretsiz olarak rastgele site - blog madde hizmeti sunuyor. 

Rastgele Site Uygulaması Nedir? 

Bünyesinde %3 - %4 oranında yapay zeka algoritması barındıran, tarayıcı çerez bilgileri, konum verileri, arama motoru alışkanlıkları dikkate alınarak rastgele bir web sayfası gösterimine ve ilgili sayfaya yönlendirmeye yönelik çalışan uygulamadır. Oldukça basit bir arayüzü ve kullanım mantığı bulunur. Fakat altyapı ve arka planda güçlü ve karmaşık bir yapı, kodlama kullanılmıştır. 


Rastgele Site Uygulaması Nasıl Çalışır?

İki ayrı düğmeden oluşmaktadır. 
1 - "Rastgele Site" düğmesi: Tıklandığında size rastgele bir site, blog veya madde çekerek, yönlendirme sağlar. Tıklama ile beraber yeni bir sekme açılır ve bu sekmede rastgele bir blog veya site, içerik maddesi, arama motoru sayfası, rss kaynağı, PDF doküman vb. açılır. Bir tıklamada bir veri sitesi sunulmaktadır. Her tıklamada çalışmaz. Bot ve virüslerin tıklaması, kişisel verilerin çalınması ve tarayıcıda sizlere rahatsızlık verici sitelerin açılmaması için bu tarz önlem alınmış, güvenliğiniz üst düzeyde koruma altına alınmıştır. Akabinde yeni bir site için "YENİLE" düğmesine basılarak veri ve uygulamaya kayıt yüklemesi yapılmalıdır. 
2 - "Yenile" düğmesi: Bir site açıldığında, yeniden algoritmanın çalıştırılması gerekmektedir. Bunun için ise "YENİLE" düğmesi devreye girer. Her tıklamada algoritma yeniden çalışıp, verileri yeniden güncelleyerek "Rastgele Site" düğmesine yükler. Her yenileme işleminde tarayıcı çerez bilgileri, alışkanlıklar %3 oranında yapay zeka ile tahmin etmeye çalışıp, ilgi alanlarınıza uygun siteler gösterime sunar. Fakat bu ihtimal, kişisel verilerinizin kullanılmaması için çok düşük oranda tutulmuştur. Bu da sizin izlenmenize, veri kaydına ve şifre sorgusuna engel olur. Çünkü güvenliğinize önem verilerek geliştirilmiştir. 

Rastgele Site Uygulaması Sitelere Eklenebiliyor

Web site, blog, forum veya sayfanız mı var? Eklenebilir olarak HTML uyumlu Script kodunu sitenizde uygulamanın görünmesini istediğiniz yere yapıştırıp, kaydetmeniz yeterlidir. Bu da sizin sitenizde de rastgele site uygulamasının çalışmasını sağlar. Böylelikle her tıklamada açılan siteye sizin sitenizden trafik gönderilir. 

Rastgele Site Uygulaması Mobil

Çok kısa süre içinde Rastgele Site Uygulamasının Mobil APP'sinin de hazırlanması planlanıyor. Birkaç ilave özellikle mobil uygulaması da devreye girecektir. 
“Rastgele Site - Blog ve Dahası” adlı blog yazımızı faydalı bulduysanız yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayın.
Kategori: Rastgelelik Arama Motoru | Anahtar Sözcükler: rastgele site uygulaması, random site, random web, RANDOMNESS, rastgele site, randompage, randomorg, Rastgele Site Uygulaması Yayında, rastgele mobil, rastgele site, rastgele blog, rastgele madde,
Rastgele Site Uygulaması Yayında Yazarı
jungnet

Toplam Yorum: 0
avatar

Bu içerik sayfamıza Google arama motoruna "Rastgelelik Rastgele Site - Blog ve Dahası" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Rastgele Site - Blog ve Dahası Google'da ara
Takip: 98-1//1542325248 https://www.rastgelelik.com/blog/rss/

https://www.infosniper.net/ip2country.php?lang=1IP: "3.236.117.38" - /US ile arama yapıyorsunuz.