"Erzurum Öz Çatlılar Evden Eve Nakliyat" için sonuçlar sıralanmıştır. Aranma: 3086
29.10.2016

Erzurum Öz Çatlılar Evden Eve Nakliyat

http://www.ozcatlilarnakliyat.com/

Biz, yılların verdiği deneyimi özveri ve öz güvenle birleştirip başarıya ulaştıran yegane bir ekibiz. Profesyonelliğe ve özgünlüğe kendimizi adamış yerel bir firma olup, kurumsallığın gerekliliklerini her daim ilke edinmiş bir firmayız. Taşıma ve nakliyecilikte doğuda öncülüğün adeta adresi olmanın gururunu yaşıyoruz. 

Öz Çatlılar Evden Eve Erzurum Şehir İçi ve Şehir Dışı Asansörlü Taşımacılık olarak gerek araç ve ekip, gerek iş ve referanslarımızla kalite ve uzmanlığı tüm camiaya yansıtmayı başarmaktayız. Firmamız Sayın Fesih BİLMEZ ve Sayın Bahri BİLMEZ tarafından kurulmuş olup, işleyiş ve organizasyon olarak geniş bir çalışma ekibine sahiptir. 

Detaylar

Nakliyat, kökeni Arapça olan ve "taşıma işleri" manasına gelen sözcüktür. Gazneli ve Selçuklu döneminde Türkçe'ye girmiştir. 
Nakliyat, taşınması gereken eşya ve malların yük taşıma araçlarınca bir adresten başka bir adrese taşınması işine denilmektedir. Nakil sözcüğünde türemiş olup; hasta nakli, lojistik nakil, ev nakli, adres nakli gibi sözcükler gündelik yaşamda sıkça karşılaşılan kelimelerdir. Yük taşımacılığı yapan, sektörde bu işi icra edenlere ise nakliyeci denilir ve yapılan iş ise Nakliyat'tır. 

 Farkımız
Mevcut hizmet veren nakliye şirketlerine kıyasla küçük çapta ama büyük ölçekte hizmet sunmaktayız. Soru ve yanıtlara her zaman zamanında yeterli yanıtlar, sorunlara odağında çözümler sunuyoruz. Ulaşılabilir ve güvenli taşıma sunuyoruz. K3 yetkili belgesiyle %100 güvenli taşıma ve aktarım hizmeti vermekteyiz. Sadece taşımacılık değil, aynı zamanda asansörlü, evden eve ve ofis taşımacılığı gibi özel hizmetler de sunmaktayız. Sadece telefon ve ofis bazlı değil, gelişen çağın yeterliliğine uygun İnternet ağından da uygun oranda ulaşılabilir düzeyde hizmet sunuyoruz. 
Farklılığımızın farkında olmanız için sizlerin de hizmet ve çalışmalarımıza şahit olmalarını bekliyoruz. 

Öz Çatlılar Erzurum Evden Eve Nakliyat olarak Erzurum merkezden tüm Türkiye'nin illerine ev ve ofis eşyalarını taşıyoruz. K3 Yetkili Belgemiz ve güvenli araçlarımızla eşyaları güven içerisinde taşıyoruz. Depolama, Taşıma, Aktarım gibi özel hizmetler sunulmaktadır.


Öz Çatlılar Nakliyat olarak sizi yormadan ulaşılabilir bir hizmet sunuyoruz. Üç adımda işinizi hallediyoruz.

 1. Arayın görüşelim!
 2. Evinizi, Ofis veya birim eşyalarınızı güvenle taşıyalım!
 3. Memnuniyetinizi güler yüzlü personelimizle paylaşarak ödemenizi yapın!
 Çalışma Mantığı

Temiz, hızlı, güvenli ve sağlan taşıma yapıyoruz.

 1. Eşyalarınızı önce kontrollü biçimde derliyoruz.
 2. Kademeli olarak asansörlü araçlarımızla doğrudan araçlarımıza aktarıyoruz.
 3. Uzman ekibimizle aktarım sonrası bakımlı araçlar vasıtasıyla belirtilen adresi hızlı ve güvenli biçimde taşıma yapıyoruz.
 4. Depolama, istif ve güvenliği her daim ön planda tutmaktayız. Bu hususta ilgili adrese ulaştırdığımız eşyalarınız evinize kadar ulaştırmaktayız. Garantili, güvenli ve hızlı bir çalışmayı prensip edinmekteyiz. 
 • Bunları biliyor musunuz?

  Öz Çatlılar Nakliyat, Erzurum'un en büyük ve seçkin taşımacılık firmalarındandır. 

Önerilenler: Ulaşım ve irtibat adresleri;

Telefon: ''0532 522 9300'' /Fesih BİLMEZ/ (ozcatlilarnakliyat.com) [Öz Çatlılar Nakliyat]

Fesih Bilmez 0532 522 9300
Bahri Bilmez 0535 452 0970

Neden Öz Çatlılar Nakliyat?
"Kaliteli, Hızlı ve Güvenli"
Eşyaları hızlı, güvenli ve özenle taşımaktadır.                      
 

Yetkili Kişi: Fesih BİLMEZ

Ortak: Bahri BİLMEZ.

Web Site Hakkında
Web Site Hakkında: "http://www.ozcatlilarnakliyat.com"

Erzurum Evden Eve Asansörlü Öz Çatlılar Nakliyat'ın resmi web sitesi, Mevlüt Baki TAPAN tarafından Gencmevtoo Okyanusu bünyesinde tasarlanıp, geliştirilmiştir.

Dış Bağlantılar: Resmi Web Site[TR] 
  İrtibat için telefon tercih edilmelidir.
Hızlı çözümler için telefonla irtibatı tercih etmeniz önerilir. 
 
 

 Kırmızı Bülten
Gelen taleplere neticesinde en yoğun hizmet verilen bölgeler aşağıdakilerdir.

  Erzurum  Erzincan Bingöl, Muş, Artvin, Ardahan Kars ve diğer tüm Türkiye illeri... 
 
 

Kaynaklar

 1. Site: ''Öz Çatlılar Nakliyat'' Ozcatlilarnakliyat.com, Erişim: 29.10.2016, (Site Bağlantısı) 
 2. Röportaj: ''Öz Çatlılar Nakliyat'' Recai BİLMEZ, 10.10.2016.


avatar
0
8 Mevlüt Baki Tapan jungnet • 01:53, 02.07.2020 [İçerik]

avatar
0 Spam
7 ozcatlilarnakliyat • 07:11, 11.02.2020 [İçerik]
Parça Eşya Taşıma Nedir?
http://www.ozcatlilarnakliyat.com/blog....2-11-56 

Parça eşya ne demek, parça eşyalardan kasıt nedir? Parça eşya, diğer bir deyişle parsiyel taşımacılık, evden eve nakliye taşımacılığı olarak tüm ev veya ofis eşyalarının değil, sadece birkaç eşyanın şehir içi veya şehir dışı taşınmasına denilir. Temel maksat ise kişinin kendi aracıyla götüremediği veya taksi ile taşınamayacak büyüklükte olan eşyaların taşınmasıdır. Uykun boyutta bir kamyon ile eşyalar daha uygun fiyata ve uygun durumda taşınabilir.

avatar
0
6 Mevlüt Baki Tapan jungnet • 15:04, 26.01.2020 [İçerik]
Evden Eve Nakliye Ücretleri
#Evdeneve #Nakliye ücretleri neden çok pahalıdır?
http://www.ozcatlilarnakliyat.com/blog/evden_eve_nakliye_ucretleri

avatar
0
5 Mevlüt Baki Tapan jungnet • 21:52, 05.10.2018 [İçerik]
http://www.ozcatlilarnakliyat.com/seckin-erzurum-nakliye-firmalari
Erzurum'da kaliteli taşımacılık hizmeti veren ve birçok müşteriden tam puan almayı başaran 5 Nakliye firmasını Nakliyeci ekibimiz sizler için derledi.

Erzurum Özçatlılar Nakliyat olarak gerek yönetim, gerek çalışan uzman kadrosu, gerek nakliye rehberi ekibi, gerek sosyal medya ve nakliye destek ekipleri olsun tüm filo ve kadromuzun temel ilkesi müşteri memnuniyeti ve kaliteli nakliyeciliği sanata dönüştürmektir. Bu yüzden bizimle beraber aynı işi yapan kişi ve firmalar rakiplerimiz değil, meslektaslarımızdır. Birlikte tüm Türkiye'ye taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Tercih ise müşterilerin, Türk halkının takdiridir.

Bu nakliye firmalarıyla da herhangi bir kar ortaklığı olmayıp, müşterilerden edinilen yorumlar neticesinde derleme yapılmıştır. Blog yayıncılığımızın temel kolu olan Erzurum Evden Eve Nakliye Rehber Ekibin bünyesinde kaleme alınmıştır.
İyi taşınmalar dileriz...

avatar
0
4 Mevlüt Baki Tapan jungnet • 21:21, 05.10.2018 [İçerik]

avatar
0
3 Mevlüt Baki Tapan jungnet • 21:01, 05.10.2018 [İçerik]
ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIĞIN 3 ÖNEMLI FAYDASI
Günlük yaşantımızı kolaylaştıran teknolojik gelişmeler, nakliyecilik sektöründe de baş göstermiştir. Eskiden ev taşımak için bir kamyon, 6 – 7 hamal gerekmekteydi. Zorlu ve zahmetli bir süreçti. Eş taşıma esnasında eşyalara ciddi hasarlar söz konusu olabilmekteydi. Her ev taşımacılığı adeta işkence gibiydi. Günümüzde ise durum çok daha farklı bir hal aldı ve gelişimle beraber kolaylıklar da kendini belli etti. Artık asansörlü ev taşımacılığı gelişti. Öyle ki, asansörlü ev – eşya taşımacılığının üç büyük faydası insanları cezbeder durumda. < Devamı >
http://www.ozcatlilarnakliyat.com/asansor....aydasi 
Quote
#nakliye, #özçatlılar, #evdeneve

avatar
0
2 Mevlüt Baki Tapan jungnet • 00:57, 02.01.2018 [İçerik]
Nakliyecilik özveri ve sabırla kalite unsurları içerisinde yapılması gereken bir iş ve emanetin emanet olarak bakılmasıdır. Bu doğrultuda yapılan iş neticesinde başarı elde edilebilir.

avatar
0
1 Mevlüt Baki Tapan jungnet • 00:56, 02.01.2018 [İçerik]
"Erzurum Öz Çatlılar Evden Eve Asansörlü Şehir İçi ve Şehir Dışı Taşımacılık" olarak sitemizde nakliyecilik sektörüne iki hizmeti dahil ettik. Artık resmi internet sitemizde Nakliye Terimleri Sözlüğü ve Nakliye Terimleri Arama Motoru hizmeti sunmaktayız.
Nakliye Terimleri Sözlüğü | Tüm Nakliye Terimleri Arama Motoru


Toplam Paylaşım: 8
Daha fazlası şuan mevcut değil.

Trend Aramalar

Erzurum Özçatlılar Nakliyat,Evden eve nakliye, şehir içi taşımacılık, parça eşya taşımacılığı, asansörlü nakliye, ofis taşıma, şehirler arası taşımacılık,Nakliye-Lojistik
Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...

IP: "34.236.187.155" - /US ile arama yapıyorsunuz.