Rastgelelik Reklam Hizmetleri

Ücretsiz & ÜcretliÖzel Reklam Çözümleri

İster ücretsiz, ister ücretli web site, sosyal medya, ürün, marka veya hizmet için reklam verebilirsiniz. Arama motoru ve web site reklamcılığı ile verimliliğinizi %99 artırmanız mümkün.

Rastgelelik
Ücretsiz, Özel
Reklamlar

Rastgelelik reklam servisi, arama motoru ve hizmetlerine ek olarak Google ADS odağında online reklam hizmetidir. Birbirinden farklı ücretsiz ve ücretli reklam çözümleri sunuyoruz. Süreli veya süresiz reklam verme olanağına sahipsiniz. 

reklam-turleri

Rastgelelik Reklam, birden fazla alan ve seçenekte paket konseptinde sunulan arama motoru ve platform reklamlarıdır. Ücretsiz ve ücretli reklam seçenekleri ile sunulur.

Arama motoru reklamları, Rastgelelik, Google, Bing gibi arama sonuçları sunan motorlarda gösterilen reklam türüdür. Biz, Google ADS kapsamında Google arama motoru ve Rastgelelik ADS kapsamında da Rastgelelik arama motoru üzeri reklam çözümleri sunuyoruz.

Ücretsiz reklam, Rastgelelik arama motoru ürün ve hizmetlerinde hiç bir ek ücret ödemeden reklam yapma olanağıdır. Kendiniz yapabileceğiniz gibi, cüzi hizmet bedeli karşılığında bize de yaptırabilirsiniz. 

Backlink reklamları, Rastgelelik arama motoru, ürün ve hizmetleriyle birlikte tüm ağ, sosyal hesap ve microbloglarında link çıkışı yapma üzerine kurulu reklam türüdür. 

Özel reklam, arama motorumuz içerisinde belli alanlarda sonuç veya banner konseptinde sunulan reklamlardır. 

Google ADS, dünyanın en popüler arama motoru olan Google üzeri sunulan reklam uygulamasıdır. Web site, firma veya markanızı Google arama sonuçlarında iyileştiriyor, sizi reklam ediyoruz. Bu hizmet, Rastgelelik arama motoruna ek olarak sunduğumuz hizmettir. 

Temelde arama motoru odaklı reklamlar sunuyoruz. Rastgelelik ağında bulunan tüm hizmetlere ve reklam alanlarına uygun çözümler sunuyoruz. Bütün reklam türlerini incelemek için Rastgelelik Reklam Türleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Rastgelelik ADS kapsamında aldığınız paketler, yalnızca Rastgelelik arama motoru ve tüm ürün – hizmet ağlarında yer alır. Satın aldığınız reklam paketinin kapsadığı alanlarda gösterime girer. Buna ek olarak Google ADS kapsamında aldığınız reklamlar ise yalnızca Google arama motoru sonuçlar sayfasında ilgili kelimelerde gösterilir. Backlink paketlerimiz ise tüm Rastgelelik platform, sosyal ağ ve microbloglarında yayınlanır.

Çünkü PA değeri yüksek, kaliteli ve organik backlink ile web sitenize trafik kazandırabilirsiniz. Potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz. Yalnızca Rastgelelik arama sonuçlarında değil, bünyesindeki tüm platform ve sayfalarda reklam gösterim olanağı elde edersiniz. Piyasanın çok daha altında bir bütçe ile verimliliğinizi artırabilirsiniz. 

Satın aldığınız reklam paketinin fiyatına göre değişir. Size belirtilen ücret harici ek ücret talep edilmez. Reklam fiyatlarını Reklam mağazamızda görebilirsiniz. 

Reklam mağazamızı ziyaret edip, size uygun olan paketi satın almanız yeterlidir. Akabinde reklamınız ilgili platfor ve alanlarda düzenlenerek yayınlanacaktır. 

Bütün reklam çözümlerimizi Rastgelelik Reklam Mağazasında listeledik. Burada göremediğiniz çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İndirim!

Arama Motoru Reklam Paketi

Orijinal fiyat: 500.00₺.Şu andaki fiyat: 120.00₺.

Özel reklam teklif ve çözümleri için görüşelim.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?