Rastgelelik Reklam

Rastgelelik Reklam Türleri, arama motoru odağında çeşitli reklam çözümlerini paket konseptinde sunan reklam türlerini kapsar. Ücretli ve ücretsiz reklam olanakları sunulmaktadır.

Birden fazla reklam türü ve olanağını Rastgelelik arama motoru ve hizmetlerine yönelik sunmaktayız. Buna ek olarak Google ADS reklam hizmeti ile güçlendirilmiş reklam olanakları veriyoruz.

Arama Motoru Reklamları

Rastgelelik.com odağında sunulan arama motoru reklamlarıdır. Arama sonrası sonuç sayfasının sağ panelindeki reklam alanında gösterilen reklam türüdür.

Rastgelelik Arama Motoru Reklamları

Arama Motoru Sonuç Reklamları

Yüksek Bütçeli Arama Motoru Sonuç Reklamları

Rastgelelik arama motoru sonuçlarında öncelikli olarak üst listeye dahil edilen sonuçlardır. Arama sonuçlarında ilk iki sonuç önerilen sonuçtur. Arama motoru sonuç reklamlarınız bu alanda sonuç olarak sunulur. Bir nevi mevcut arama sonucunuzun önceliklendirilerek ilk sıraya alınmasıdır.

Rastgelelik Arama Sonuç Reklamları

Düşük Bütçeli Arama Sonuç Reklamları

Düşük bütçe dahilinde sunulan arama sonuç reklamlarıdır. İlk iki önerilen sonucun akabinde verilen sonuç alanında sunulan sonuç reklamıdır. Mevcut sonucunuzun önceliklendirilerek önerilen sonuçlardan sonra getirilmesini sağlar.

Dizin Arama Genişletme ve Sonuçlar Bölüm Reklamları

Mevcut dizinimiz üzerine dahil edilen arama sonuçlarınız önceliklendirilerek Dizinimizdeki ilgili tüm alanlarda önceliklendirilerek gösterilir.

Arama Sonucu Firma Tanıtım Reklamları

Arama sonuçlarının sağ panelinde firma alanında firmanızın reklamına olanak sunulur. Rastgelelik Firma alanına eklediğiniz firma verileriniz, arama sonuçlarında listelenir.

Rastgelelik Arama Sonucu Firma Tanıtım Reklamları

Örnek:

Örnek Arama Sonucu Firma Tanıtım Reklamı

Not: Rastgelelik arama motoru indeks sonuçlarına site eklemek ücretsizdir. Eklenen site ve sonuçların önceliklendirilmesi için reklam hizmeti sunulur.

Görsel Sonuç Reklamları

Görsellerde yapılan aramalarda sabit banner reklam konseptinde sunulan reklamdır. Bildirim nahiyetinde gösterilir ve tüm aramalarda gösterim devam eder. Rastgelelik reklam türleri arasında önemli bir yere sahiptir.

Rastgelelik Görsel Sonuç Reklamları

Dizin Reklamları

Rastgelelik arama motoru dizininde bulunan site sayfalarının sağ kısımlarında bulunan reklam alanlarında reklamınız sonuç veya banner olarak gösterilir.

Rastgelelik dizine site eklemek ücretsizdir. Ancak tüm dizinlerin sağ bölümünde yer alan reklam panelinde reklam gösterimi ücretlidir.

Rastgelelik Accordion Reklamları

Accordion reklamlar Rastgelelik arama motorunun bazı hizmet alanlarında özel olarak gösterilir. Veri-Bilgi, Wiki, Sözlük v. alanlarda 3 adet accordion modda reklam alanı sunulur. Açılır bölüm olarak reklamınız sunulur. İçerik, site ve telefon paylaşımı mevcuttur.

Rastgelelik Accordion Reklamları

Firma Dizin – Kategori Profil Reklamları

Rastgelelik firma kategori, firma dizin alanlarında “Profil Reklam” konseptinde sunulan reklam türüdür. Web site ve telefona ek olarak sosyal medya hesaplarınızın da gösterilip, bağlantı alınmasına imkan sunulur.

Firma Kategori Sağ Alan Profil Reklamı
Firma Detay Alt Alan Profil Reklamı

Özel Arama Panel Reklamları

Rastgelelik arama motoru, herkese kendi özel arama motorunu yapmasına olanak sunar. Bu alanlarda da reklam gösterimine imkan verir. 2 Farklı alan reklamı sunulur.

  1. Arama sonucu önceliklendirme reklamı. Sunulan sonuçlarda sizin sonucunun ilk sırada sunulur.
  2. Arama sonucunun sağ kısmında banner mantığında sunulan reklamlardır.

One WB Reklamları

One – WB Reklamları, Rastgelelik dosya, resim, firma wiki vb. diğer tüm alanlarda gösterilen reklam türüdür. Rastgelelik ağına yüklenen görsel ve dosyaların tüm detay sayfalarında görüntülenebilmektedir.

Dosya Sağ Panel Reklamı
Resimler Sağ Panel Reklamı

Ayrıca bu reklam kapsamı aşağıdaki sitelerde de birçok alanda gösterilmektedir;

  1. albakiyye.rastgelelik.com
  2. artlitartinglang.rastgelelik.com
  3. nakliyebul.rastgelelik.com
  4. one.rastgelelik.com
  5. wb.rastgelelik.com
  6. mbaki.hementasarim.com vb.

Backlink Reklam Türleri

Rastgelelik reklam kapsamında gösterimselin dışında backlink odağında da reklam çözümlerimiz mevcut. Bu backlink reklam çalışmaları tüm Rastgelelik ağlarıyla birlikte dış sosyal medya ve microblog kanallarında da link çıkış olarak sağlanır.

100 üzeri backlink elde edebilirsiniz. Bunlar arasında Facebook, Blogger, Medium, WordPress, Tumblr gibi onlarca ağ bulunuyor.

Makale Tanıtım Reklamları

Rastgelelik ve ağlarında süresiz marka, firma veya web sitenizin tanıtım makalesinin yayınlanmasıdır. Tarafımızdan hazırlanan reklam tanıtım makalesi, Rastgelelik Blog başta olmak üzere tüm sosyal ağlarımızda ve Hemen Tasarım tanıtım alanında yayınlanmaktadır. Rastgelelik reklam türleri arasında en kalıcı ve popüler reklam türüdür.

Google ADS Reklam Türü

Rastgelelik arama motorumuza ek olarak Google arama sonuçlarında ve partnerlerinde reklam yayınlama imkanı da sunuyoruz. Bu kapsamda panel kurulumunu ve bütçe yönetimini sizin için yapıyor, reklamlarınızı milyonlara ulaştırıyoruz.

Tüm reklam türleri ve paketleri için Rastgelelik Reklam Mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz reklam türleri dışında özel reklam çözümleri için de bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Partner Reklam Türü

Partner reklam türümüz ile daha fazla kişiye reklamlarınızı ulaştırıyoruz. Yerli – Milli arama motoru ve azı ortaklarımızın çevrim içi araçlarında reklamlarınızın yayınlanmasını sağlıyoruz. Aldığınız partner reklamlarını Rastgelelik arama motoru ve hizmetlerine ek olarak diğer tüm partner sitelerimizde de yayınlıyoruz. Tüm partnerlerimizi ve platformlarını görüntülemek için “Partnerlerimiz” sayfasını inceleyebilirsiniz.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?