Anasayfa » #Galatasaray Porto deplasmanından 3 puan istiyor. [ Yeni Ekle ]
19:39
Galatasaray Porto deplasmanından 3 puan istiyor.
Akishar spora 3-0 yenildikten sonra Erzurum sporu evinde 1-0 ile geçen Galatasaray Porto deplasmanına Potekiz'e gidiyor. Lokomotiv Moskova'yı evinde 3-0 net ve çok güzel bir oyunla yenerek Şampiyonlar ligi D grubunda liderliğe oturan Fatih Terim'in öğrencileri Erzurum spor maçıyla morel buldu ve Porto maçına daha da motive çıkacaklar. Fatih Terim bu inişli çıkışlı durumdan menun değil ve bu maçı kazanıp iyi bir çıkış yakalayıp hem ligde hemde şampiyonlar liginde başarılı bir performans istiyor. İmparatorun askerleri de kazanıp Türkiye'ye Antalya spor maçına grurlu ve morelli dönmek istiyorlar. Bu nedenle çok sıkı bir disiplinle oynamaları bekleniyor. Galatasaray taraftarı da bu maçı kazanmak istiyor. Galatasaray evinde çok coşkulu oynuyor ama deplasmanda çok iyi değil bu tılsımı bozmak isteyen Galatasaraylılar çarşamba günü saat 22.00 da başlayacak maça odaklandı.
Porto maçında Galatasaray''ın en iyi kozları Muslera, Rodriguez, Ndiaye, Belhanda, Eren ve oynarsa Emre Akbaba olacak. Temsilcimiz Galatasaray'a başarılar dileriz.✔


Araştır - Daha Fazla Bilgi AlAraştır ve İncele!
Tür-Alan: Rastgele Haber | Rastgelme: 157 | Katkı: yusufekremtapan | Etiket: galatasaray, taraftar, ulturaslan, şampiyonlar ligi, porto, fatih terim, eren derdiyok, muslera, gary rodriguez, Futbol; "Galatasaray Porto deplasmanından 3 puan istiyor." | Değer: 5.0/2

Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları