Rastgele Site - Blog ve Dahası

"Rastgele Site, Blog, Madde, Forum, E-ticaret Platformu, Sosyal Medya Hesabı, Youtube Kanalı ve dahası..."

Rastgele Site, Blog, Madde, Forum, E-ticaret Platformu, Sosyal Medya Hesabı, Youtube Kanalı ve dahası... 
İnterneti ne kadar kullanıyorsunuz? Hangi web site ve bloglarını biliyor ve ziyaret ediyorsunuz? Koca bir dünya olan Web alemini Arama motorları haricinde bulma ihtimaliniz ne? Bir sorgu olmadan rastgele bir siteye ulaşabilir misiniz? 
Elbette ki bu zoraki durumdan kurtaracak bir uygulama ile karşınızdayız. Rastgelelik.com bünyesinde RASTGELE SİTE hizmeti, kendi altyapısıyla tüm kullanıcılarına süresiz, kısıtlamasız, reklamsız ve ücretsiz olarak rastgele site - blog madde hizmeti sunuyor. 

Rastgele Site Uygulaması Nedir? 

Bünyesinde %3 - %4 oranında yapay zeka algoritması barındıran, tarayıcı çerez bilgileri, konum verileri, arama motoru alışkanlıkları dikkate alınarak rastgele bir web sayfası gösterimine ve ilgili sayfaya yönlendirmeye yönelik çalışan uygulamadır. Oldukça basit bir arayüzü ve kullanım mantığı bulunur. Fakat altyapı ve arka planda güçlü ve karmaşık bir yapı, kodlama kullanılmıştır. 
Rastgele Site - Blog ve Dahası
Rastgele Site - Blog ve Dahası
Rastgele Site, Blog, Madde, Forum, E-ticaret Platformu, Sosyal Medya Hesabı, Youtube Kanalı ve dahası...
- Listen English Part - | - Hören Sie Deutsche Teilen -

Rastgele Site Uygulaması Nasıl Çalışır?

İki ayrı düğmeden oluşmaktadır. 
1 - "Rastgele Site" düğmesi: Tıklandığında size rastgele bir site, blog veya madde çekerek, yönlendirme sağlar. Tıklama ile beraber yeni bir sekme açılır ve bu sekmede rastgele bir blog veya site, içerik maddesi, arama motoru sayfası, rss kaynağı, PDF doküman vb. açılır. Bir tıklamada bir veri sitesi sunulmaktadır. Her tıklamada çalışmaz. Bot ve virüslerin tıklaması, kişisel verilerin çalınması ve tarayıcıda sizlere rahatsızlık verici sitelerin açılmaması için bu tarz önlem alınmış, güvenliğiniz üst düzeyde koruma altına alınmıştır. Akabinde yeni bir site için "YENİLE" düğmesine basılarak veri ve uygulamaya kayıt yüklemesi yapılmalıdır. 
2 - "Yenile" düğmesi: Bir site açıldığında, yeniden algoritmanın çalıştırılması gerekmektedir. Bunun için ise "YENİLE" düğmesi devreye girer. Her tıklamada algoritma yeniden çalışıp, verileri yeniden güncelleyerek "Rastgele Site" düğmesine yükler. Her yenileme işleminde tarayıcı çerez bilgileri, alışkanlıklar %3 oranında yapay zeka ile tahmin etmeye çalışıp, ilgi alanlarınıza uygun siteler gösterime sunar. Fakat bu ihtimal, kişisel verilerinizin kullanılmaması için çok düşük oranda tutulmuştur. Bu da sizin izlenmenize, veri kaydına ve şifre sorgusuna engel olur. Çünkü güvenliğinize önem verilerek geliştirilmiştir. 

Rastgele Site Uygulaması Sitelere Eklenebiliyor

Web site, blog, forum veya sayfanız mı var? Eklenebilir olarak HTML uyumlu Script kodunu sitenizde uygulamanın görünmesini istediğiniz yere yapıştırıp, kaydetmeniz yeterlidir. Bu da sizin sitenizde de rastgele site uygulamasının çalışmasını sağlar. Böylelikle her tıklamada açılan siteye sizin sitenizden trafik gönderilir. 

Rastgele Site Uygulaması Mobil

Çok kısa süre içinde Rastgele Site Uygulamasının Mobil APP'sinin de hazırlanması planlanıyor. Birkaç ilave özellikle mobil uygulaması da devreye girecektir. 

- Rastgele İçerik -


Görüşler: 0
avatar
Konuyla ilgili Bingle: Rastgele Site - Blog ve Dahası
Detaylı incelemek için tıklayın.
Google | Biliver | Vuhuv | DuckDuck | Bul | Swisscows | Turtc | YandexCe
Hören: DEUTSCH | Listen: ENGLISH
Rastgelelik bölümünde yer alan Rastgele Site - Blog ve Dahası, 16.11.2018 tarihinde yazılmış olup; 229 kez okunmuş ve 1-4 kez beğenilmiştir.

İlgili bloga ait RSS adresi: "http://www.rastgelelik.com/blog/rss/"
Sayfa adresi: "http://rastgelelik.com/rastgele-site-uygulamasi"

"Rastgele Site - Blog ve Dahası" Blogunun 0 adet özel görüşü bulunmaktadır. rastgele site uygulaması, random site, random web, RANDOMNESS, rastgele site, randompage, randomorg; Rastgele Site Uygulaması Yayında, rastgele mobil, rastgele site, rastgele blog, rastgele madde, gibi birçok benzer konuyu bünyesinde barındıran "Rastgele Site - Blog ve Dahası" isimli blog yazısı hakkında herhangi bir yabancı dilde özet bulunmamaktadır. 

Rastgele Site Uygulaması Yayında, Rastgele Site, Blog, Madde, Forum, E-ticaret Platformu, Sosyal Medya Hesabı, Youtube Kanalı ve dahası...


16.11.2018 | Takip: 98-1//1542325248 = http://rastgelelik.com/rastgele-site-uygulamasi
Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları