"Turkcell Global" için sonuçlar sunuldu.

Turkcell Global

Bir Turkcell Grup şirketi olan Turkcell Global Bilgi,

0.00 

1999 yılında kuruldu. Türkiye’nin müşteri deneyimi çözümleri merkezi Turkcell Global Bilgi, Türkiye’de 14, Ukrayna’da 4 olmak üzere toplam 18 lokasyonda, 12 binden fazla çalışanı ve 7 bin 500 masa kapasitesiyle hizmet veriyor.

“ Turkcell Global Bilgi ile çok güzel işler çıkardık.”
“Turkcell Global Bilgi gibi profesyonel yaklaşımı olan, konuya hakim, uzman bir ekiple çalışmaktan çok memnunuz. 3 yıllık çalışma sürecimizde hiç sorun yaşamadık. Kimyamız tuttu.”

Kına Demirel Beskinazi

Migros Marka İletişim ve CRM Direktörü

Hakkında
Bir Turkcell Grup şirketi olarak 1999 yılında kurulan Turkcell Global Bilgi, Türkiye’de 14, Ukrayna’da 4 olmak üzere toplam 18 lokasyonda, 12 binden fazla çalışanı ve 8 bin masa kapasitesiyle hizmet veriyor.

Turkcell Global Bilgi, telekom sektöründeki derin tecrübesinin yanı sıra; kamu, finans, enerji, perakende sektörlerindeki uzmanlığı ve geniş müşteri portföyü ile hizmet veriyor. Müşteri deneyimi odaklı sektörel çözümlerle; müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı, tele-satış, teknik destek, müşteri elde tutma ve sadakat, tahsilat, müşteri değerinin geliştirilmesi, müşteri bilgileri yönetimi ve analizi alanlarında değer yaratıyor.

Turkcell Global Bilgi; müşteri deneyimini yüz yüze hizmet (saha ekipleri), telefon,sesli ve görüntülü yanıt sistemleri (IVR & IVVR), e-posta, SMS, web ve sosyal medya gibi birçok farklı kanaldan yönetiyor.

Müşterilerinin memnuniyet notuna, satış, tahsilatı artırma ve maliyetlerini düşürme hedeflerine değer bazlı fiyatlama modelleri ile ortak olan Turkcell Global Bilgi, sektör uzmanlığı ile stratejik bir iş ortağı olarak hareket ediyor. Böylece kurumsal müşteriler kendi işlerine daha iyi odaklanıyor, uzmanlık alanları dışındaki konularda operasyonel maliyetleri azalıyor veya kontrol altında tutulmuş oluyor.​

Neden Turkcell Global Bilgi
İleri Teknolojiyle Benzersiz Müşteri Deneyimi Sağlıyoruz.​
Türkiye’nin müşteri deneyimi merkezi olarak iş hedeflerinize ortak oluyor, süreçlerinizi sizin adınıza yönetiyoruz. Finans, kamu, enerji ve perakende sektörlerine özel çözümler sunarak maliyetlerinizi düşürüyor ve gelirlerinizi artırıyoruz. Stratejik iş ortağınız olarak gücünüze güç katıyoruz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Turkcell Global” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgelelik Reklam Telefon No
Senin de firmanın profil reklamı burada yer alabilir.

Turkcell Global

Adres: Saray Mahallesi, Ahmet Tevfik İleri Caddesi, No: 1, 34768, Ümraniye İstanbul / Türkiye
Sepetiniz:
Sanal Firma Değeri

Kullanıcılar Şunları da Aradı: