"Tezhane.com" için sonuçlar sunuldu.

Tezhane.com

TEZ HAZIRLAMA Tez Danışmanlık & Üniversite ve dengi okullar için bir çok konuda danışmanlık yardımı.

0.00 

Hakkımızda

Profesyonel araştırma, raporlama, akademik danışmanlık hizmetleri ve istatistik veri analizi vermek maksadıyla çıktığımız bu yolda, rakiplerimizden farklı bir konsepti sizler ile buluşturan tezhane.com, yalnızca uzmanlığının bulunduğu alanlarda faaliyet göstermektedir. Kısacası tüm disiplinlerde hizmet vermek gibi mantıktan uzak bir iddiamız bulunmamaktadır. Yalnızca uzmanlığımızın bulunduğu konularda süreci üstlendiğimizi açık yüreklilikle vurgulamak isteriz. Her konuda hizmet vermemiz mümkün değildir.

Tezhane.com konsepti içerisinde barındırdığı çeşitli özellikler ile sektörde öncü kurumlar arasında yer almayı amaçlamaktadır. Bu noktada kesinlikle faturasız işlem yapılmamaktadır. Geliştirdiğimiz üyelik sistemi sayesinde kolaylıkla sistemimize üye olabilir ve üyelik akabinde işlemlere devam edebilirsiniz. Gizliliğiniz birincil önceliğimizdir. Çalışmanızı hazırlayan arkadaşlarımız da dahil olmak üzere hiç kimse kişisel bilgilerinize sahip olmamaktadır (isim, mail adresi, telefon ve diğer kişisel bilgiler). Eğer bu konuda hala endişeleriniz var ise bir yakınınızın bilgileri ile üyelik işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Üye olmadan işlem yapılması mümkün değildir. Ayrıca fatura kesileceği için herhangi bir gerçek kişi adına mutlaka üye olunması önem arz etmektedir. Tüm bunlara rağmen kişisel verileriniz firmamızın güvencesi altındadır ve yüksek güvenlikle korunmaktadır. Hizmet süreci sona erdiğinde dilerseniz üyeliğinizi hemen iptal edip, bilgilerinizi silebilirsiniz. Tezhane.com hiçbir şekilde kişisel veriler ile ilgilenmemektedir.

Faaliyet gösterilen alanın hizmet sektörü olması sebebiyle sizleri memnun etmenin zor olduğunun farkındayız. Özellikle de akademik içerikli çalışmalarda standart süreçler olmaması ve danışman öğretim üyesinin inisiyatifine bağlı olarak işlemlerin yürütülmesi sebepleriyle görece daha yüksek oranda problem çıkabilir. Ancak hazırladığımız dokümanlar ile işin niteliği ve yapılacakları yazılı olarak teklif aşamasında sizinle paylaşmaktayız. Anlaşmamızın dış sınırları konusunda iletilen bu dokümanı özenle incelemenizi ve aklınıza yatmayan bir husus olur ise bize sormanızı rica ediyoruz. Amacımız işi yapan taraf olarak ne yapacağımızı bilmek ve tüketici olarak satın alacağınız hizmetin detaylarını bilmenizdir. Buradaki sınırlar anlaşma çerçevesini belirlediğinden dolayı önemlidir. Lütfen dikkatle inceleyiniz.

Online satış yapan tek firmayız.

Satış kolaylığı sağlıyoruz.

Üye olmak zorunlu değil ancak fatura bilgileri her şekilde gerekiyor.

Faaliyet Alanlarımız

 • Tez hazırlama ve yazım hizmetleri
 • Dönem projesi ve proje hazırlama hizmetleri
 • Makale hazırlama
 • Profesyonel konuşma metni hazırlama
 • Bilimsel araştırmalar
 • Bilimsel olmayan konularda araştırma ve raporlama hizmetleri
 • SPSS veri analizi
 • Tez formatı düzenleme
 • Word ortamında herhangi bir formata yönelik talepler
 • Web sayfası içerik yazım hizmetleri
 • Firma tanıtımı hakkında yazım hizmetleri
 • Sektörel araştırmalar ve rakip analizleri ile bunların raporlanması

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tezhane.com” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgelelik Reklam Telefon No
Senin de firmanın profil reklamı burada yer alabilir.

Tezhane.com

Adres: 34744 Bostancı Kadıköy /İstanbul
Sepetiniz:
Sanal Firma Değeri

Kullanıcılar Şunları da Aradı: