Facebook Sayfamız

Duyuru, ürün ve hizmetlerimizin tanıtıldığı, belli aralıklarla içerik paylaşımının yapıldığı sosyal paylaşım platformumuzdur. 

 

Pinterest

Görsel zenginliğimizi keşfedebileceğiniz eşsiz sosyal medya platformlarında bizi bulun. 

Wordpress Blogumuz

Belli içeriklerimizin belli zamanlarda paylaşıma sitemizle beraber sunulduğu, aynı zamanda ürün tanıtımlarının yapıldığı blog platformumuzdur. 

Tumblr Blogumuz

Blogger Blogspot


İçeriklerin belli bir zaman çizelgesi şeklinde siteyle beraber paylaşıldığı blog platformumuzdur. 

UID.Me

 

 

 

Sosyal Medya Nedir?

Günümüz dünyası, kişi ve toplumların alışkanlıklarını değiştirmiş, bilgi tüketiminin hızla gelişmesine vesile olmuş birçok unsuru bünyesinde barındırmaktadır. Günümüzün en önemli unsurlarından birisi ise "Sosyal Medya" platformu ve açılımıdır. 
Kuşkusuz "Sosyal Medya Nedir" sorusu da sorulmadık değildir. Genel manasıyla Sosyal Medya, hayatı kolaylaştıran ve daha da hızlandıran öğelerden oluşan bilgi ve içerik paylaşım platformudur. "Soluksuzca paylaşım" denilebilir. 
Sosyal Medya, Web Teknolojisinin getirmiş olduğu kullanıcı kolaylığı ve iletişimle birlikte etkileşimin de hızlanmasını sağlayan eş zamanlı bilgi paylaşım amacı güden dijital platformlardır. Artık insanların çevrim içi olma durumunu yaşıyor olduğu çağda, bunun en belirgin unsuru sosyal medya platformlarıyla tespit edilebilmektedir. Sosyal Medya, kişi ve kişiler arası iletişimde önem arz ettiği kadar, birçok marka, kurum ve ağ için de güçlü bir kitle ağı ve önemli platformudur. 

"Geleneksel Medya" olarak tanımlanan Gazete, Tv gibi diğer mecralar eş zamanlı bilgi paylaşımı sunarlar. Çift yönlü iletişimin getirdiği etkileşim düzeyi ise dijital medyada geleneksel medyaya göre çok daha ileridedir. Birçok önemli marka ve kurum tarafından sıkça kullanılmaktadır. Sosyal Medya, kullanıcıyı temele alan ve bir sınırlama koymayan, her kitle ve bireye söz hakkı tanıyan platformdur. Doğru kullanımında gücü ve etkisi muazzamdır. Özellikle devlet ve markalar için büyük önem taşımaktadır. 

Sosyal Medya, kişiler, kurumlar, toplumlar ve kültürler arası iletişimi, bağlantıyı ve kültürel aktarımları kuvvetlendirmektedir. 

En Sık Kullanılan Sosyal Ağlar

IP: "34.236.187.155" - /US ile arama yapıyorsunuz.