"Samsun Uzman Psikolog Esra BULUT Psikoloji & Danışmanlık Merkezi" için sonuçlar sunuldu.

Samsun Uzman Psikolog Esra BULUT Psikoloji & Danışmanlık Merkezi

1993 yılı doğumludur ve Samsunludur, evlidir. 2015 yılı Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde stajyerlik eğitimini tamamlamıştır. Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlamasının ardından; Evlilik ve Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans programını da Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde tamamlayarak meslek hayatına başlamıştır. Üniversite hayatı boyunca çeşitli kurumlarda mesleki deneyim kazanmak adına bulunmuştur; özel bir psikiyatri kliniğinde ve çeşitli kurumlarda görevini gerçekleştirmiş, kreşlerin ve okulların psikolojik danışmanlığını yürütmüştür. Kurucusu olduğu Esra Bulut Psikoloji & Danışmanlık Merkezi’nde Çocuk-Ergen, Yetişkin, Çift & Aile Danışmanlığı, Cinsel Terapi, Spor Danışmanlığı ve Psikolojik testler alanlarında danışanlarını kabul etmektedir. Türk Psikologlar Derneği üyesidir. Akademik yaşantısı ve mesleki kariyerinin devamında birçok eğitime katılmıştır. Almış olduğu eğitimler, seminer ve süpervizyonlar danışanın çocukluktan yetişkinliğe ve yetişkin-aile hayatındaki tüm süreçlerini içermektedir.

Samsun Psikolog & Danışma Merkezimizde; çocuk, ergen, aile, çift, birey ve yetişkin psikoterapi ve eğitim testi hizmetleri sunulmaktadır. Bu hizmetlerimizle beraber kadınlarlara yönelik vajinismus tedavisi hizmeti de vermekteyiz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Samsun Uzman Psikolog Esra BULUT Psikoloji & Danışmanlık Merkezi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgelelik Reklam Telefon No
Senin de firmanın profil reklamı burada yer alabilir.

Samsun Uzman Psikolog Esra BULUT Psikoloji & Danışmanlık Merkezi

Adres: Esenevler Mah. 445. Sok. Safa Apt. No: 6 Kat: 4: Daire: 37 Atakum Samsun Türkiye
Sepetiniz:
Sanal Firma Değeri

Kullanıcılar Şunları da Aradı:

Canlı Destek
Canlı Destek
Merhaba,
Samsun Uzman Psikolog Esra BULUT Psikoloji & Danışmanlık Merkezi ile ilgili kişinin WhatsApp hattı bulunuyor. Doğrudan kendisiyle iletişim kurabilirsin.