"Rastgelelik Bilgi Teknolojileri" için sonuçlar sunuldu.

Rastgelelik Bilgi Teknolojileri

Rastgelelik bilgi teknolojileri, başta arama motoru hizmet ve teknolojisi olmak üzere wiki, sözlük, blog gibi çeşitli yazılım alanlarında çalışmalar yürütür. Tüm hizmet ve ürünlerini “Rastgelelik Arama Motoru” odağında sunar.

0.00 

2007 yılında “Gencmevtoo Bilgi Teknolojileri” olarak kurulup, portal hizmeti veren, akabinde “Diyardan Bilgi Teknolojileri“, “Netsizde” gibi oluşumlarla ortaklığını sürdürdü. Bu süreç boyunda portal, dosya paylaşım, wiki, makale, blog gibi hizmetler verdi. 2016 – 2017 yılında ise oluşum ve ekibin dağılması ve topluluğa devredilmesi üzerine Gencmevtoo ürün ve hizmetlerinin tümüne son verildi ve tamamen farklı bir tarzda yeniden şekillenme sağlandı ve bilgi teknolojileri ekseninde 2018 yılında yeniden faaliyete geçti.
2018 yılında “Rastgelelik Kavramsal Arama Motoru” olarak hizmetlerine yeniden başlayıp, 2020 yılında ise Sözlük paneliyle bütünleştirildi. Günümüzde “Rastgelelik Kavramsal Arama Motoru & Sözlük” olarak hizmetlerini sürdürmekte olan Rastgelelik Bilgi Teknolojileri, arama motoru ve sözlük haricinde blog, desk, dosya yükle-paylaş, test, özel arama motoru, özel rss ağı, açılış sayfası, mobil uygulama, nakliye bul, yapay dil gibi daha birçok hizmeti vermektedir.
Rastgelelik Bilgi Teknolojileri kurucusu “Mevlüt Baki Tapan” olup, arama motoru ve sözlük oluşumunun yönetici ve katkı sağlayıcıları ise sitenin daimi üye ve kullanıcılarıdır.

Rastgelelik Bilgi Teknolojileri, önemli duyuru, haber ve bilgilendirmelerini “Rastgelelik Sosyal Hesap” sayfasından yapmaktadır. Rastgelelik ürün ve hizmetleri hakkında her türlü sorunuzu “Rastgelelik Yardım Paneli” üzerinden yapabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

7/24 Açık

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Rastgelelik Bilgi Teknolojileri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgelelik Reklam Telefon No
Senin de firmanın profil reklamı burada yer alabilir.

Rastgelelik Bilgi Teknolojileri

Sepetiniz:
Firma Kodu RSREKLM Sektör Ürünler/Hizmetler , , , , , ,
Sanal Firma Değeri

Kullanıcılar Şunları da Aradı:

Canlı Destek
Canlı Destek
Merhaba, reklamlarla ilgili size nasıl yardımcı olabiliriz?