Rastgelelik Desk Hakkında

"Ücretsiz kişi, kurum, marka veya ürüne özgü desk. Sen de kendi DESK'ini oluştur."
03.12.2017 tarihinde Rastgelelik.com tarafından yayınlandı.Rastgelelik Desk Hakkında

Desk, İngilizcede "Masa, büro, çalışma masası, kontrol paneli" gibi manalara gelmektedir. Günümüzde artık web site ve bloglara alternatif özellikle online ürünler geliştirilmektedir. Bunların her biri farklı ihtiyaçlara karşılık vermekte olsa da temel mantık aynıdır. Kişi veya kurumlara online bir alan sunmaktır. Blogger ve wordpress ile kendinize ait bloglar, Google Sites ile bir İnternet sitesi vb. tasarlanabilmektedir. Bunlara ilaveten bir de sayfa, ağ, gibi farklı özelliklerde olan ve her biri farklı biçimde isimlendirilen diğer hizmetler vardır. Microsoft share Point, Google Sites, Facebook Sayfa, Google+ vb. Gerçi artık Google+ hizmet vermiyor, kapatıldı.

Desk de bu mantık çerçevesinde geliştirilmiş ama biraz daha farklı özellikler sunan bir online sayfa platformudur. Desk ise siz de kendinize ait sayfa oluşturabilirsiniz. Oluşturabileceğiniz sayfa/site türleri; Viki, Blog, Sayfa, Video, Resim Albümü, Film Sitesi vb. 


Temelinde her desk için özel bir isim ve URL sunulmaktadır. Örnek; www.rastgelelik.com/deskdi. Desk içerisinde iframe, script, html, css vb. birçok programlama dili kullanılabilir. Hazır temalardan faydalanılabilir. Tema kullanabileceğiniz gibi, tema kullanmadan kendi sayfanızı ve temanızı da yapabilirsiniz. Kendi dosya ve resimlerinizi yükleyebilir, sınırsız yazı ve metin girebilirsiniz. Desk adeta sizin masanız, çalışma tablonuz gibidir. günlük bildirim ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 

Word veya PDF yükleyebilir, önizlemeli gösterebilirsiniz. Video gömme özelliği ile deskinizde film ve video izletebilirsiniz. Haber veya kişisel portalınız olarak kullanabilirsiniz. Adeta çalışma hayatınızla ilgili portfolyönüz ve tanıtım paneliniz gibidir. 
 
Sen de Kendi Desk'ini Kur!

“Rastgelelik Desk Hakkında” adlı blog yazımızı faydalı bulduysanız yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayın.
Eklentiler: Görsel 1 · Görsel 2 · Görsel 3
Kategori: Rastgelelik Arama Motoru | Anahtar Sözcükler: online sayfa, Desk, desk oluştur, Rastgele Desk Hakkında, desk hakkında,
Desk Nedir? Yazarı
jungnet

Toplam Yorum: 0
avatar

Bu içerik sayfamıza Google arama motoruna "Rastgelelik Rastgelelik Desk Hakkında" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Rastgelelik Desk Hakkında Google'da ara
Takip: 10-1//1577983088 https://www.rastgelelik.com/blog/rss/

https://www.infosniper.net/ip2country.php?lang=1IP: "3.236.117.38" - /US ile arama yapıyorsunuz.