"Onur Oto Oltu Erkunt Yetkili Servisi" için sonuçlar sunuldu.

Onur Oto Oltu Erkunt Yetkili Servisi

Onur Oto Erkunt Yetkili Servisi, Cüneyit Tapan tarafında 2010 tarihinde Oltu’da kurulmuş olup bugüne değin de en ileri teknoloji ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir. Kalfalığını Emrah Tapan’ın yaptığı özel çalışma ekibiyle Erkunt Traktörlerinin bakım ve onarımını Erzurum’un Oltu ve çevre ilçelerinde üstlenmiştir.

Hakkımızda

Erkunt Kurumsal Tarihçe

Erkunt Traktör Sanayii A.Ş, 12 Eylül 2003 tarihinde, tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur. Bir yıl gibi kısa bir süre içinde Erkunt Traktör, Türkiye’nin ilk yerli tasarım traktörünü üretmeye başlamıştır.

Erkunt Traktör, traktörlerinin yüksek performansı, düşük yakıt tüketimi ve bir sektör ilki olan 3 yıl garantisi ile Türk çiftçisinin güvenini kazanan bir marka olmuştur. Sektörün önemli isimlerinden biri haline gelen Erkunt Traktör, 6 yıl içerisinde pazar 3.’lüğüne yerleşmiş ve Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşundan biri halinde gelmiştir.

Erkunt Traktör Sanayii A.Ş, ürettiği tüm traktör modelleri için Avrupa Birliği Homologasyon Belgesi’ne sahiptir. Bu vesile ile özellikle Avrupa kıtasına başlayan ihracat, Türk traktör sektörü için yine bir “ilk” olma özelliği taşımaktadır. Erkunt Traktör Sanayii A.Ş. ayrıca, TSE-ISO-10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Belgesi alan ilk traktör markası olmuştur.

Yurt içindeki başarılarını ulusal düzeye taşımak isteyen Erkunt Traktör Sanayii A.Ş, ihracat markası ArmaTrac’ı piyasaya sürerek ilk ihracatını Bulgaristan’a gerçekleştirmiştir. 17 ülkede yer alan bayileri ile ArmaTrac, yurt dışında da hızla büyümektedir.
Erkunt Traktör Sanayii A.Ş., Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim yapmaktadır.


İletişimOnuroto Erkunt Yetkili Servis ve Yedek Parça Bayisi

Yetkili: Cüneyit Tapan
Tel: 0538 353 23 56

Not: ”Onur Oto Yetkili Servisi, Erzurum – Oltu ilçesinin yanı sıra, aynı zamanda Tortum, İspir, Hasankale, Horasan, Şenkaya, Olur ve Merkez gibi civar ilçelerde de hizmet sunmaktadır.”

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Onur Oto Oltu Erkunt Yetkili Servisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgelelik Reklam Telefon No
Senin de firmanın profil reklamı burada yer alabilir.

Onur Oto Oltu Erkunt Yetkili Servisi

Adres: Doğutaş Sanayi, Oltulu Sk. No:18 D:Sitesi F.Blk / Oltu /Erzurum
Sepetiniz:
Sanal Firma Değeri

Kullanıcılar Şunları da Aradı: