Rastgelelik sosyal hizmetlerinden faydalanabilmek için oturum açmalısınız. Oturum Aç | Kayıt Ol

Powered by Hemen Tasarım

Rastgelelik sosyal hizmetlerinden faydalanabilmek için oturum açmalısınız. Oturum Aç | Kayıt Ol

Powered by Hemen Tasarım

"Moodrahandmade Bileklik, Yüzük ve Takılar" için sonuçlar sunuldu.

Moodrahandmade Bileklik, Yüzük ve Takılar

Moodra, özel ve el yapımı bileklik ve takı mağazanız. Bileklik, Yüzük ve Takılar: Kadın emeği, Göz nuru…

350.00 

 • SELENİT DOĞAL TAŞ BİLEKLİK
  by Moodrahandmade on 17 Kasım 2022 at 10:01 am

  Selenit Taşı Bileklik toplam 21 adet doğal taştan oluşmuştur. Taşların her biri 8 mm.dir. Taşlar, misina yardımıyla dizilmiştir. Misinanın esnek ve güçlü yapısı sayesinde ürün, her bileğe uygundur. Not: Bilekliğin yapımında kullanılan düğüm gizleyici ürünün el yapımı olmasından dolayı farklılık gösterebilir. Selenit Doğal Taşı Faydaları; Selenit Taşının berrak ve beyaz yapısı kullanan kişiye de zihinsel SELENİT DOĞAL TAŞ BİLEKLİK yazısı ilk önce Moodra Hand Made üzerinde ortaya çıktı.

 • NECEF TAŞIDOĞAL TAŞ BİLEKLİK
  by Moodrahandmade on 29 Eylül 2022 at 9:03 pm

  22 Adet NECEF  doğal taşından üretilmiştir. Her bir taş 8 mm. büyüklüğündedir. Taşlar dayanıklı misina ile sıralandığından, her kalınlıktaki bileğe uygundur. Bileklikteki düğüm gizleyiciler, ürünler el yapımı olduğundan dolayı farklılık gösterebilir NECEF Taşının Faydaları; Zihinsel Konsantrasyonu Güçlendirir. Duygu Dengeleyicidir. Cep telefonu, telsiz gibi cihazlardan yayılan radyasyonu toplar. En bilinen Şifacı taştır. Enerji verir.   NECEF TAŞIDOĞAL TAŞ BİLEKLİK yazısı ilk önce Moodra Hand Made üzerinde ortaya çıktı.

 • YEŞİM TAŞI (NEFRİT TAŞI) BİLEKLİK
  by Moodrahandmade on 29 Eylül 2022 at 8:52 pm

  Yeşim taşı bilekliğinde kullanılan her bir taş, 8 mm.’dir. Toplam 21 adet yeşim taşının, misinayla sıralanması ile oluşur. Misinanın esnek ve güçlü yapısı bilekliğin her bilekliğe uygun olmasını sağlar. Bileklik düğüm gizleyici, ürünün el yapımı olmasında dolayı farklılık gösterebilir. Yeşim Taşının Faydaları; Yeşim taşı adını, taşın yeşil renginden alır. Bir diğer adı Nefrit taşıdır. Yeşim YEŞİM TAŞI (NEFRİT TAŞI) BİLEKLİK yazısı ilk önce Moodra Hand Made üzerinde ortaya çıktı.

 • SEDEF TAŞI BİLEKLİK
  by Moodrahandmade on 29 Eylül 2022 at 8:38 pm

  Sedef taşı bilekliğinde kullanılan her bir taş, 8 mm.’dir. Toplam 21 adet sedef taşının, misinayla sıralanması ile oluşur. Misinanın esnek ve güçlü yapısı bilekliğin her bilekliğe uygun olmasını sağlar. Not: Bileklik düğüm gizleyici, ürünün el yapımı olmasında dolayı farklılık gösterebilir. Sedef Taşı Faydaları; Güç ve Bereket Taşıdır. Topladığı toprak enerjisini bedene vererek, vücutta dinçlik oluşturur. SEDEF TAŞI BİLEKLİK yazısı ilk önce Moodra Hand Made üzerinde ortaya çıktı.

 • AMETİST DOĞAL TAŞ BİLEKLİK
  by Moodrahandmade on 29 Eylül 2022 at 8:30 pm

  Ametist Doğal taş bilekliğinde kullanılan her bir taş, 8 mm.’dir. Toplam 21 adet Ametist doğal taşının, misinayla sıralanması ile oluşur. Misinanın esnek ve güçlü yapısı bilekliğin her bilekliğe uygun olmasını sağlar. Not: Bileklik düğüm gizleyici, ürünün el yapımı olmasında dolayı farklılık gösterebilir. Ametist Taşının Faydaları; Ametist Taşı, kişiyi maddi ve manevi tüm bağımlılıklarından arındırır. Korkuya AMETİST DOĞAL TAŞ BİLEKLİK yazısı ilk önce Moodra Hand Made üzerinde ortaya çıktı.

 • TOPAZ DOĞAL TAŞ BİLEKLİK
  by Moodrahandmade on 29 Eylül 2022 at 7:21 pm

  Topaz Doğal taş bilekliğinde kullanılan her bir taş, 8 mm.’dir. Toplam 21 adet Topaz doğal taşının, misinayla sıralanması ile oluşur. Misinanın esnek ve güçlü yapısı bilekliğin her bilekliğe uygun olmasını sağlar. Not: Bileklik düğüm gizleyici, ürünün el yapımı olmasında dolayı farklılık gösterebilir. Topaz Taşının Faydaları; Topaz Taşı, vücudun meridyenlerini yatıştırır. Bedeni dengeler ve yenileyici etkisi TOPAZ DOĞAL TAŞ BİLEKLİK yazısı ilk önce Moodra Hand Made üzerinde ortaya çıktı.

 • AQUAMARİN DOĞAL TAŞ BİLEKLİK
  by Moodrahandmade on 29 Eylül 2022 at 7:19 pm

  Aquamarin Doğal taş bilekliğinde kullanılan her bir taş, 8 mm.’dir. Toplam 21 adet Aquamarin doğal taşının, misinayla sıralanması ile oluşur. Misinanın esnek ve güçlü yapısı bilekliğin her bilekliğe uygun olmasını sağlar. Not: Bileklik düğüm gizleyici, ürünün el yapımı olmasında dolayı farklılık gösterebilir. Aquamarin Taşının Faydaları; Aquamarin Taşı, solunum sistemi rahatsızlıklarına iyi gelir. Aquamarin Taşı kullanan AQUAMARİN DOĞAL TAŞ BİLEKLİK yazısı ilk önce Moodra Hand Made üzerinde ortaya çıktı.

 • SİTRİN (PARA MIKNATISI) DOĞAL TAŞ BİLEKLİK
  by Moodrahandmade on 29 Eylül 2022 at 7:18 pm

  Sitrin Doğal taş bilekliğinde kullanılan her bir taş, 8 mm.’dir. Toplam 21 adet Sitrin doğal taşının, misinayla sıralanması ile oluşur. Misinanın esnek ve güçlü yapısı bilekliğin her bilekliğe uygun olmasını sağlar. Not: Bileklik düğüm gizleyici, ürünün el yapımı olmasında dolayı farklılık gösterebilir. Sitrin Taşının Faydaları; Çok güçlü bir taştır. En yaygın isimleri, tüccar taşı veya SİTRİN (PARA MIKNATISI) DOĞAL TAŞ BİLEKLİK yazısı ilk önce Moodra Hand Made üzerinde ortaya çıktı.

 • SEDEF TAŞLI ÇAKRA BİLEKLİĞİ
  by Moodrahandmade on 29 Eylül 2022 at 7:17 pm

  SEDEF TAŞLI  ÇAKRA BİLEKLİĞİ Toplam 21 Adet gerçek doğal taştan oluşur. Taşların her biri 8 mm. ölçüsündedir. Bileklik, misina ile sıralanmıştır. Misinanın esnek ve güçlü yapısı bilekliğin her bilekliğe uygun olmasını sağlar. 14 adet 8 mm sedef taşı,  7 adet çakra renkleri taşları sıralanmıştır. Çakra rengi taşlarının çakra blokaj önleyici ve dengeleyici, enerji aktive edici SEDEF TAŞLI ÇAKRA BİLEKLİĞİ yazısı ilk önce Moodra Hand Made üzerinde ortaya çıktı.

 • ÇAKRA BİLEKLİĞİ SİYAH OPSİDYEN TAŞLI
  by Moodrahandmade on 29 Eylül 2022 at 7:16 pm

  Toplam 23 Adet gerçek doğal taştan oluşur. Taşların her biri 8 mm. ölçüsündedir. Taş sayısından dolayı erkek bilekleri için daha uygundur. Bileklik, misina ile sıralanmıştır. Misinanın esnek ve güçlü yapısı bilekliğin her bilekliğe uygun olmasını sağlar. 16 adet 8 mm siyah opsidyen taşı,  7 adet çakra renkleri taşları sıralanmıştır. Çakra rengi taşlarının çakra blokaj önleyici ÇAKRA BİLEKLİĞİ SİYAH OPSİDYEN TAŞLI yazısı ilk önce Moodra Hand Made üzerinde ortaya çıktı.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08.00 – 17.00

Ödeme Yöntemleri

Kredi Kartı ile ödeme, Kupon kodu ile ödeme, Nakit ödeme

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Moodrahandmade Bileklik, Yüzük ve Takılar” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgelelik Reklam Telefon No
Senin de firmanın profil reklamı burada yer alabilir.

Moodrahandmade Bileklik, Yüzük ve Takılar

Adres: ÜNİVERSİTE MAH. CEMİL MERİÇ SK. ACADEMIA NO: 6 /2 İÇ KAPI NO: 44 AVCILAR/ İSTANBUL
Sepetiniz:
Sanal Firma Değeri

Kullanıcılar Şunları da Aradı:

Canlı Destek
Canlı Destek
Merhaba,
Moodrahandmade Bileklik, Yüzük ve Takılar ile ilgili kişinin WhatsApp hattı bulunuyor. Doğrudan kendisiyle iletişim kurabilirsin.