"Marm Assistance Destek Hizmetleri" için sonuçlar sunuldu.

Marm Assistance Destek Hizmetleri

Marm Assistance 1986 yılında Türkiye’ye seyahat eden uluslararası ziyaretçilerine medikal, yol yardım ve seyahat asistanslığı hizmetleri vermek üzere kuruldu.

 

0.00 

Kısa bir süre içerisinde faaliyet alanımızın sınırlarını büyüyen müşteri portföyümüzün istek ve ihtiyaçları çerçevesinde genişlettik. Müşterilerimizin beklentilerine verdiğimiz önem bizi bugüne getiren ve yaşatan ilham kaynağımızdır.

Çözümlerimizi farklı sektörlerden gelen çok çeşitli bir müşteri portföyüne sunuyor olmakla beraber, iş ortaklarımızın büyük çoğunluğunu dünyanın lider seyahat sigortası ve asistans şirketleri ile Türkiye’nin önde gelen otomotiv üreticileri ve ithalatçıları oluşturmaktadır.

Bugün Türkiye başta olmak üzere Avrupa, Kafkaslar, Balkanlar, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan geniş bir coğrafyada 24/7 her biri konusunda uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Faaliyet Alanı

Araç Asistans Faaliyet Alanımız


Tüm Türkiye’de ve Dünya’da geniş servis sağlayıcı ağımız sayesinde kuruluşumuzdan beri verdiğimiz yüksek kaliteli hizmetleri müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bu geniş ağın enerjisi ve deneyimi ile müşterilerimizin üyeleri seyahatleri sırasında sonsuz mobilite ve konfor güvencesine sahip olurlar.

Avrupa otomobil kulüplerine verdiğimiz hizmetlerden dolayı aşağıda belirtilen ülkelerde faaliyet alanlarımız mevcuttur.

Türkiye, Albanya, Andorra, Avusturya, Belarus, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Cebelitarık, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Kosova, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Eski Yugoslav Cumhuriyeti, Malta, Moldovya Cumhuriyeti, Monaco, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sirbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Ukrayna


mapÇekici Hizmet Ağımız


Toplamda 558 Çekici Hizmeti Sağlayıcımız

1.600 ve üzeri Çekici ve Vinç Araç Parkımız

İkame Araç Ağımız


Toplamda 376 İkame Araç Hizmet Sağlayıcımız

42.000 Kullanılabilir Aracımız

 

[Harmandere mah. Opet yanı, Lise karşısı.]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Marm Assistance Destek Hizmetleri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgelelik Reklam Telefon No
Senin de firmanın profil reklamı burada yer alabilir.

Marm Assistance Destek Hizmetleri

Adres: Kurtköy, AirPort Plaza Ankara Caddesi No:486, 34912 Pendik /İstanbul
Sepetiniz:
Sanal Firma Değeri

Kullanıcılar Şunları da Aradı: