"Kaliteli Yaşa" için sonuçlar sıralanmıştır. Aranma: 2104
04.10.2018

Kaliteli Yaşa

https://kaliteliyasa.com

Kaliteli Yaşa Platformu, sağlıklı yaşam modelleriyle kişilere kişisel gelişim, mutluluk, zaman yönetimi, stres yönetimi, sağlıklı yaşama ve benzeri gerekli tüm unsurlarda yardım sağlamayı amaçlayan ipucu ve katkılar sağlayan özgün platformdur.avatar
0
8 Mevlüt Baki Tapan jungnet • 14:59, 19.12.2020 [İçerik]

İnsan Hafızası Sınırlı mıdır?

İnsan Hafızası: İnsanlar fiziksel ve ruhsal olduğu gibi hafıza yapısında da birbirinden farklıdırlar. Her insanın hafızası farklı olarak çalışmaktadır. Kimisinin hafızası doğuştan iyi kimisinin kötüdür. Ancak bu durum pek önemli değildir. Çünkü nörologlar ve psikoloji uzmanlarının yaptıkları araştırmalarda, insan beyninin belirli bir yere kadar eğitebilineceğini kanıtlar gibi…
#İnsan-Hafızası

avatar
0
7 Mevlüt Baki Tapan jungnet • 11:56, 14.02.2020 [İçerik]
https://kaliteliyasa.com/%100-verimli-uykunun-sirlari/

%100 Verimli Uykunun Sırları

Verimli uyku, tüm canlıların yaşamını sürdürmesi gereken yegane gereksinimlerdendir. Hayatımızın önemli parçası olan uykudan %100 verim elde etmediğimiz zamanlarda vücut birtakım sorunlar göstermeye, hayatımız olumsuz etkilenmeye başlar. Dahası...#Uyku, #Verimli Uyku, #Kaliteliyaşa

Not: Verimli uyku için oda ışıklandırması önemlidir. Olabildiğince karanlık olması verimli uyku için etkili olacaktır.

avatar
0
6 Mevlüt Baki Tapan jungnet • 09:13, 01.12.2019 [İçerik]
Dünya Sevgisi (Dünyevilik) Hastalığı
Dünya, diğer bir tabiriyle küre-i Arz, biz ve diğer canlıların yaşamını sürdürdüğü, büyüleyici doğal güzelliklere sahip gezegendir. Birey ve toplum refahı, sağlığı ve kaliteli yaşamı için dünyanın önemi büyüktür.
Birçok sağlıklı ve mutlu yaşam platformunda, kişisel gelişim kitaplarında “Kendini ve Dünyayı Sev” ibaresini ve vurgusunu görmek mümkündür. Ancak biz, kaliteli yaşamanız için farklı bir bakış açısı sizlere sunuyor, öneriyoruz. Dünyayı sevin demiyoruz. Sevmeyin de demiyoruz. Hele dünya ve dünya nimetlerinden nefret edin, elinizin tersiyle bir kenara itin ASLA demiyoruz. Çünkü insan yaşadığı ve faydalandığı hiç bir şeye nankörlük etmemelidir ki, dünya yaşadığımız yer ve nefret duymak nankörlük olacaktır. Kişinin iç dünyasında ise nefret ve kim sağlıksızlık göstergesidir. Kişiyi mutsuzluğa ve kalitesiz bir hayata sürükler.


#Dünya | #Dünyevileşme

avatar
0
5 Mevlüt Baki Tapan jungnet • 09:32, 28.10.2018 [İçerik]
40 Yaş Sonrası 10 Maddede Kilo Verme
40 yaşından sonra kilo vermek oldukça güçtür. Ev hanımı, çalışan, erkek veya kadın fark etmeksizin herkes için belli bir yaştan sonra kilo vermek zor bir hale dönüşür. Ancak uzmanlar günlük yaşantıda yapılacak bir takım değişikliklerle bu sorunun giderilebileceğini ispatladı. Kilo verme sürecini hızlandıran ve olumlu etki eden 10 önemli ipucunu uzmanlar listeledi. Bu değişiklikler menopozun neden olduğu sıcaklık basmalarını, yaşlanmaya bağlı oluşan kırışıklıkları gidermeye yardımcı olmaktadır.


#kaliteli yaşa | #40 yaş üstü kilo verme | #Kilo Verme
https://kaliteliyasa.com/40-yas-sonrasi-10-maddede-kilo-verme/

avatar
0
4 Mawlud el Baki admin • 12:32, 21.10.2018 [İçerik]
Yüzdeki Lekeler Nasıl Geçer
Her yaşta her kişide özellikle de yaz aylarında sıkça görülen lekelerin bir aman sonra kişiyi rahatsız ettiği bilinen bir gerçektir. İlk akla gelen güneş lekeleri olsa da cilt sorunlu Lekeler, çiller, sivilce ve akne lekeleri, yaşlılık belirtisi olan köyü lekeler, hamilelik dönemine ait kahverengi lekeler ve doğuştan gelen lekeler sıralandığında uzayıp giden bir listeye dönüşür.

Quote
Lekeleri engellemek için öncelikle neden olan etkenlerin bertaraf edilmesi gerekir.


#güzellik, #parıltı, #ciltbakımı, #yüzlekeleri, #kaliteliyasa

avatar
0
3 Mevlüt Baki Tapan jungnet • 10:05, 13.10.2018 [İçerik]
Parıltılı Güzellik
“Işıldayın ve Parıltının Sihrini Yakalayın!”

Kişisel öz ve özgüven yaşam kalitesinin olmazsa olmazıdır. Bu hususta ise kişisel güzellik büyük önem arz eder. Güzelliğin başlıca unsurları arasında ise cilt güzelliği geliyor.


#güzellik, #parıltı, #bakım,
https://kaliteliyasa.com/pariltili-guzellik/

avatar
0
2 Mevlüt Baki Tapan jungnet • 10:22, 11.10.2018 [İçerik]
Meditasyon Ve Konsantrasyon Teknikleri

Meditasyon, “Derin Düşünme” anlamına gelmektedir. Stres ve depresyon başta olmak üzere birçok bedensel, ruhsal, psikolojik, zihinsel ve duygusal rahatsızlığa karşı fayda sağlayan şifa verici sağaltım (tedavi-terapi) yöntemlerindendir. Meditasyon’un birçok tekniği bulunmaktadır; nefesli, nefessiz, ışıklı, renklerle diye uzayıp gidiyor. Meditasyonla ilgili söylenen o kadar çok şey ve karışıklık vardır ki, adeta bir kargaşa hâkimdir. Evvela bu karmaşadan kurtulmak ve zihindeki sorulara yanıtlarla en basite inip, meditasyonla konuya başlamak gerekiyor.
https://kaliteliyasa.com/meditasyon-ve-konsantrasyon-teknikleri/

avatar
0
1 Mevlüt Baki Tapan jungnet • 22:23, 04.10.2018 [İçerik]
#Yaşam Kalitesini Artıran 10 Mühim Alışkanlık
Her şeyden önce insan, ne istediğinin ve neler yapabileceğinin farkında olmalıdır. Yaşam kalitesini yükseltmek, bireyi nitelikli hale getirir. Nitelikli birey olmanın başlıca unsuru yaşam kalitesini yükseltmekten geçer. Yaşam kalitesini artırmış kişilerde huzur, mutluluk, öz içsel dünyalarında refah görülür. Basit ve yapılması kolay bir takım alışkanlıklar edinerek her birey yaşam kalitesini artırabilir, hayatını düzene sokabilir.


Toplam Paylaşım: 8
Daha fazlası şuan mevcut değil.

Trend Aramalar

Kaliteli Yaşa,kaliteli yaşa, yaşam kalitesi, sağlıklı yaşa, kişisel gelişim,güzellik, iyilik, beyin egzersizler, kaliteli uyku, yaşam standartları, mutluluk, stres,Web Site Projeleri
Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...

IP: "3.238.132.225" - /US ile arama yapıyorsunuz.