"Kazan Yediemin Deposu" için sonuçlar sunuldu.

Kazan Yediemin Deposu

10 Yıldır Ankara’nın Kahramankazan (Kazan) ilçesinde faaliyet göstermekte olan işletmemizde adli makamlar aracılığı ile yapılan haciz ve muhafaza işlemlerinde yedieminlik görevini icra etmekteyiz.

0.00 

10 Yıldır Ankara’nın Kahramankazan (Kazan) ilçesinde faaliyet göstermekte olan işletmemizde adli makamlar aracılığı ile yapılan haciz ve muhafaza işlemlerinde yedieminlik görevini icra etmekteyiz. 5000 m2 kapalı 10000 m2 açık alanımız ile hizmet veriyoruz. Ankara -Kahramankazan İlçesi sınırlarında ( Saray – Susuz – Merkez ve bağlı köylerde yapılacak olan her türlü icra, haciz, muhafaza işlemlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız. İcra ve İflas Daireleri tarafından daire dışında yapılacak görevlerin ifası için gerekli; Yediemin, Yediemin Otopark, Çilingir, Çekici, Nakliye, Hammaliye, Depolama, Otopark, Müzayede Salonu gibi hizmetlerin güven içinde yerine getirilmesi hususunda yardımcı hizmetler vermekteyiz. Yürütülmesi gereken hukuki işlemlerin dışındaki diğer tüm iş ve işlemleri tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır. Gerekli olan tüm işlemler sizin arayışa girmenizi gerektirmeksizin tarafımızca yerine getirilecektir.

DEPOS

KAZAN YEDİEMİN DEPOSU – KAHRAMANKAZAN YEDİEMİN DEPOSU -İLETİM YEDİEMİN DEPOSU VE YEDİEMİN OTOPARK İŞLETMECİLİĞİ – KURTARICI HİZMETLERİ

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kazan Yediemin Deposu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgelelik Reklam Telefon No
Senin de firmanın profil reklamı burada yer alabilir.

Kazan Yediemin Deposu

Adres: Kayı Mahallesi Saruhan Sokak No: 3 Kahramankazan /Ankara
Sepetiniz:
Sanal Firma Değeri

Kullanıcılar Şunları da Aradı: