Rastgelelik sosyal hizmetlerinden faydalanabilmek için oturum açmalısınız. Oturum Aç | Kayıt Ol

Powered by Hemen Tasarım

Rastgelelik Dosya Yükle Nedir?

Rastgelelik bünyesinde dosya ve görsel yükleme, paylaşma imkanı sunan panel hizmetidir. PDF, rar, zip, exe, tar.gz, word, html, php, css vb. birçok dosya formatını, jpg, png, gif gibi birçok resim-görsel formatını ve mp3 dahil dosyalarla birlikte avı, flv gibi video ve swf gibi video formatlı dosyalar desteklenmektedir. Bir adet dosya yüklemesine ve 10 civarı görsel veri yüklenmesine olanak tanınan servistir. Yüklenen dosya veya görsele ait hemen indir düğme ve bağlantılarının yanı sıra, iframe, html dahil birçok formatta hazır paylaşım kodu ve sosyal medya platformlarında paylaşım düğme ve olanakları mevcuttur. 


Sürükle bırak mantığıyla dosya yüklenebilmekte, dosyalara özel URL ve isim belirlenebilmektedir. Ayrıca yüklenen tüm dosya ve veriler Rastgelelik arama motoru ve Rastgelelik özel arama motoru sayfalarında indexlenmekte, arama sonuçlarında görüntülenmektedir. 
Yüklenen PDF, HTML ve TXT formatlı dosyaların ve tüm görsellerin önizlemeleri sunulmaktadır. 
Ayrıca yüklenen görseller için html, iframe kodlarının yanı sıra, raduslu, css düzenlenmişi, drop, metin karartmalı görsel paylaşım kodları da verilmektedir. 

Eski Uzantı: https://www.rastgelelik.com/dosya (yönlendirmeli çalışmaktadır.)

Yeni Uzantı: -yakında-

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek
Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?