"Dişli Medya SEO Danışmanlığı" için sonuçlar sunuldu.

Dişli Medya SEO Danışmanlığı

Gelişen teknoloji ve dijital platformların dünya üzerinde nasıl bu kadar etki bırakabildiğini biliyoruz.

0.00 

Dişli Medya Hakkımızda

Gelişen teknoloji ve dijital platformların dünya üzerinde nasıl bu kadar etki bırakabildiğini biliyoruz. 10 yıldan fazla internet çalışmaları yürüten deneyimlerimizle, 1 Ocak 2020 itibariyle Dişli Medya olarak sektörde adımızdan söz ettirmeye başladık. Seo üzerine çalışmalarımızın yanı sıra internet üzerindeki bütün gelişmelerde çalışmalarımızı hızla devam ettiriyor, Türkiye’nin en iyi medya ajanslarından olma yolunda ilerliyoruz.

Hizmetlerimiz

Dijital platformlar için ihtiyaç duyulan bütün mecralara hizmet vermekte olan firmamız, özellikle Google ADS, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında yer almak isteyen bütün web sitelere kurulum, tanıtım yazısı ve SEO uyumu ile ilgili hizmet vermektedir. Sosyal medya uzmanlarımızla bugün dünyanın en büyük üç sosyal medyasında nasıl bir stratejiyle takipçi sayısının artırılacağına kadar araştırmalar yapar, müşterilerimiz için bir strateji geliştiririz. Bunların yanı sıra verdiğimiz hizmetler;

 • SEO paketleri/ SEO çalışmaları
 • Google Maps/ Yıldız Hizmetleri
 • Site Güvenliği Ve Site Hızlandırma
  Web Site Tasarım Hizmetleri
 • Ücretsiz SEO Dersleri
 • Makale ve Tanıtım Yazısı Hizmeti
 • SMS Onay Hizmeti
 • Firma Rehber Kayıtları
 • Ücretsiz Ahrefs Raporları
  Bu hizmetlerimizle birlikte müşterilerimizin medyamızı daha yakından tanımasını sağlayacak, ücretsiz derslerimiz ve hediye çekilişlerimizde bulunuyor. Birlikte dijital alanda adımızdan söz ettirmeye, yenilikçi bir site kurulumuna bizimle başlayabilir, ileriye dönük projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Bugün dünyanın her yerinde önemli bir dijital platform özelliği olan arama motoru optimizasyonu, SEO uyumluluğuyla birinci dereceden bağlantılıdır. Sitenizi kurduktan sonra makalelerinizin SEO uyumlu olması demek, artık arama motorlarında daha fazla ziyaretçiniz olacağı anlamına gelmektedir. Bu alanda hizmet vermekte olan Dişli medya, sitenizin SEO uyumlu içeriklerini SEO uzmanlarıyla çalışarak üretecek, sitenizin Google, Yandex ve Bing gibi alanlarda üst sıralara taşınmasını sağlayacaktır.

Ücretsiz SEO derslerimizle neler yapıldığını görebileceğiniz gibi aynı zamanda SEO paketlerimizden de yararlanarak haftalık ve aylık olarak sitenizin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Biz biliyoruz ki; ne kadar SEO uyumlu ve güncel içerik o kadar iyi bir Web site ziyaretçi sayısıdır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı size ne sağlayacaktır; öncelikle bugün dünyanın her yerinde kullanılmakta olan üç büyük sosyal medya uygulaması, insanların günde en az 5 saat vakit ayırdıkları platformlar haline dönüşmüştür. Burada firmanızın ya da ürünlerinizin reklamlarının yayınlanması demek, ziyaretçinin size gelmesi değil, sizin ziyaretçilere gitmeniz demektir. Sosyal medya danışmanlığı hizmetimizle, bu platformlarda içeriklerin paylaşılması, fotoğraflarla tanıtım yapılması gibi imkanlar verilmektedir. Firmanızı tanıtmanın en kolay yollarından biri olan sosyal medya, samimi bir dil, hedef kitle odaklı paylaşımlar ve takipçi sayısını artırma yolunda ilerleme kaydedecektir.

Sosyal Medya uzmanlarımız, günün hangi saati, nasıl paylaşımlar yapılması gerektiğini aynı zamanda kimlerle takipleşerek, takipçilerin artırılması gerektiğini sizinle paylaşacak, kısa zamanda markanızın tanınmasını sağlayacaktır.

Google Maps Hizmetimiz

Bir marka ya da firma olarak dijital alanda bulunmak en önemli paylaşım ve reklam yollarından biridir. Ancak reel hayatta da sizinle iletişime geçmek isteyen alıcıların ulaşmasını sağlayacak olan Google Maps eklentisi bugün dünyanın en önemli ve geniş harita imkanlarını sunmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun, şirketinizin yol tarifini verecek olan Google Maps, Dişli Medya ile kullanımı kolaylaştırılacak ve sitenize hemen eklenecektir. Web sitenize eklenmesini istediğiniz andan itibaren, ekibimiz Google maps haritasını oluşturarak, firmanızın dünya üzerinde nerede olursa olsun hemen bulunmasını sağlayacaktır.

Marka Yönetimi Hizmetimiz

Dünyanın en büyük pazarlarından biri olan dijital pazarda, markanızın tanıtılması, reklamlarının yayınlanması ve site içeriklerinizin üretilmesi için marka yönetimi hizmetine ihtiyacınız olacaktır. Marka yönetimiyle hem alıcıların neler istediğini hem de marka kimliğinizin yansıtılmasını sağlarsınız. Logo tasarımından, rekabet ortamındaki fiyat listelemelerine kadar geniş kapsamlı bir hizmet olan marka yönetimi için Dişli Medya’nın uzman ve tecrübeli kadrosuna güvenebilirsiniz.

SEO Nedir & SEO Danışmanlığı

SEO Çalışmasının Temel Amacı Nedir? SEO çalışmasının en temel amacı; web sitelerinin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlamaktır. Sitelerde bulunan bilgiler, hizmet ya da satışların daha geniş bir kitleye ulaştırılması sağlanmış olmaktadır

Çoğu işletme ya da kendi web sitesini oluşturan birçok kişi SEO nedir ve nasıl çalışır sorularının cevabını bilmek ister. SEO; arama motorlarında, organik ya da ücretsiz şekilde trafik yaparak web sitelerinin daha ön plana çıkmasını sağlayan bir çalışmadır.
Farklı bir yönden ele alınması gerekiyorsa SEO; bir web sitesinin, arama motorlarında ön sıralara çıkması, daha ilgi çekmesi için, web sitesinin içeriği ya da tasarımında çeşitli değişiklikler yapılması anlamını taşımaktadır.
SEO çalışması yaptırarak;
Arama motorlarında daha fazla görünmeye başlarsınız.
Müşteri kitlenizi daha genişletebilirsiniz.
Hedef kitlenizi genişleterek, daha organik trafik oluşturma şansınız yükselir.
Konusunda uzman ekibimizden alacağınız SEO danışmanlığı sayesinde, web sitenizi Google aramalarında üst sıralara çıkarabilir ve markanızın daha fazla hedef kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Dişli Medya SEO Danışmanlığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgelelik Reklam Telefon No
Senin de firmanın profil reklamı burada yer alabilir.

Dişli Medya SEO Danışmanlığı

Adres: Bursa/Nilüfer /Bursa
Sepetiniz:
Sanal Firma Değeri

Kullanıcılar Şunları da Aradı: