"Digiturk" için sonuçlar sunuldu.

Digiturk

Vizyon: Digiturk, iyi vakit geçirmektir.Gülmek, ağlamak, eğlenmektir.Tek başına, ailenle ya da sevdiklerinle anını güzelleştirmektir.Hem yeni yerlere gitmek hem evde hissetmektir.

0.00 

Vizyon: Digiturk, iyi vakit geçirmektir.Gülmek, ağlamak, eğlenmektir.Tek başına, ailenle ya da sevdiklerinle anını güzelleştirmektir.Hem yeni yerlere gitmek hem evde hissetmektir.
Misyon: Senin eğlenceni yaşıyor, senin eğlenceni soluyoruz…
Bunun içindir ki; en iyi içeriği ilk olarak, senin yaşamın etrafında şekillendirerek her zaman ve her yerde hizmetine sunuyoruz.
Tarihçe
1999 yılında Türkiye’nin ilk dijital televizyon yayıncılığı platformu olarak kurulan Digiturk, 2000 yılında itibaren bünyesinde yer alan televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalını, en gelişmiş dijital görüntü ve ses kalitesiyle üyelerine ulaştırıyor. Türkiye’nin en büyük teknoloji yatırımlarından biri haline gelen Digiturk’ün üstün teknolojik altyapısı ile gerçekleştirdiği yayınları Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesine ulaşıyor.

Alışılagelmiş televizyon izleme alışkanlıklarını 21. yüzyıl teknolojisi ile yeniden şekillendiren Digiturk, dijital platform işletmeciliğinde bugün hala Türkiye’nin lider markası olarak yoluna devam ediyor.

Teknoloji, televizyon yayıncılığı ve içerikleri ile ilklerin şirketi olarak anılan Digiturk, kuruluşundan itibaren dünyadaki en yeni teknolojileri altyapısına hızla entegre ederek izleyicilerine sunuyor. Sürdürülebilir teknoloji yatırımlarıyla sürekli gelişen ve yenilenen Digiturk, 2013 yılının başında lansmanını gerçekleştirdiği “Dilediğin Zaman , Dilediğin Yerde” uygulaması ile televizyon izleme alışkanlıklarını değiştirdi ve her türlü TV programına istenildiği zaman istenildiği yerden erişilmesini sağlayan teknolojiyi Türkiye’ye sundu. Digiturk, teknolojik gelişmelerin bir adım önünde yol alarak dünyadaki en yeni teknolojileri Türkiye’deki televizyon izleyicilerine getiriyor. Türkiye’yi HD ve 3D yayınlarla buluşturan Digiturk, dünyadaki en üstün kaliteli görüntüyü sunan 4K teknolojisi ile ilk test yayınını ve ilk canlı yayını gerçekleştiren platform oldu.

Türkiye’nin en önemli teknoloji şirketlerinden biri olmanın yanı sıra, Avrupa’nın da sayılı platformları arasında yer alan Digiturk, televizyon izleyicisini geniş içerik seçenekleri ve özgür televizyon izleme deneyimiyle tanıştıran uygulamaları ile özel ilgi alanlarına hitap eden kanallarla, spordan yaşam kültürüne, eğlenceden habere ve belgesele geniş bir yelpazede en kaliteli ve yeni içerikleri sunmaktadır.

Türkiye’nin lider televizyon yayıncılığı platformu olan Digiturk, yeni içerik ve hizmetlerle üyelerinin memnuniyetini artıracak yatırımlara hızla devam ederek liderliğini sürdürmeye ve Türkiye’nin en itibarlı markalarından biri olmaya devam edecek.
Araştırma
Slogan:
(1999-2002) Türkiye’nin Dijital Platformu
(2002-2006) Dünyayı Evinize Getirir
(2006-2011) Canınız Ne İzlemek İsterse Onu Gösteren Tivi
(2011-Günümüz) Hayallerine Dokun
Digiturk (söyleyiş: /ˈdɪdʒɪt̪yɾk/), Türkiye’de HD/3D/4K çözünürlüklerinde sayısal yayın yapan bir dijital platform. 1999 yılının Ocak ayında kurulmuş, 2000 yılının Nisan ayında hizmet vermeye başlamıştır. Süper Lig maçlarının yayın haklarını elinde bulundurmaktadır. Eutelsat 7A uydusu üzerinde yer almaktadır. Türksat uydusunda da bazı kanallarının yayını vardır. Şirket 2015’te beIN Media Grup’a satıldı.[1]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Digiturk” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgelelik Reklam Telefon No
Senin de firmanın profil reklamı burada yer alabilir.