"Deniz Türkçü" için sonuçlar sıralanmıştır. Trafik alma: 2367930.0

Deniz Türkçü

http://denizturkcu.com/vlog/
HAYALİNLE ARANDAKİ EN BÜYÜK BLOKAJ NE? ÜCRETSİZ CANLI YAYINLAR İLE KEŞFET.

DENİZ’LE TANIŞIN

Kendinizle olan ilişkinizi ve hayat deneyiminizi şimdiye kadar yaşadıklarınızın aksine, yüzde yüz kendiniz gibi hissederek, çabasız, tutkulu, çevresine ilham yayan, gerçek aşk ve içsel huzur dolu bir deneyime dönüştürmeniz için buradayım.

Eforsuz Yaşam Hareketi sizi kafanızdaki sesle olan münasebetinizi değiştirip, kafanızdan çıkartıp kalbinizi açmak, vücudunuzla olan bağınızı artırmak ve hayatınızda yüksek enerji seviyelerini deneyimleyerek, hayallerinizdeki hayatı yaratmanız için hazırladığım çalışmadır. Hayatta nerede olursanız olun sizi oradan alıp istediğiniz yere götürürüz. Kendi zihnimin hapishanesinden çıkıp kalbe inmeyi, hayatımın her alanına, bedenime huzur ve hoşgörü getirmeyi, zaten her zaman olduğum Özdeki Deniz’in yüzeye çıkmasını engelleyen limitleri kaldırabilmeyi öğrendim.

Misyonum size de kendinizle ve dünyayla olan ilişkinizde bu deneyimin kendi versiyonunuzu yaşamanıza vesile olmak. Bu yola çıktığımda benimle gelmeye gönüllü, 100% ham kendileri olmayı deneyimlemeye cesaret eden, yeni bir yola EVET diyen insanların destekleriyle büyüyen bir komüniteyle başlıyor bu macera.


Trend AramalarKarma Siteler
Deniz Türkçü
enizturkcu.com/vlog/
Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...

IP: "54.80.173.217" - /US ile arama yapıyorsunuz.