29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

Cumhuriyet, yüksek ahlâkî değer ve niteliklere dilenen bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun..
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Atatürk”ün çocukları olarak atamızı hasret ve özlemle anıyoruz.

29 Ekim Nedir?

29 Ekim, cumhuriyet Bayramıdır. Cumhuriyet Bayramı, (TBMM) Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 29 Ekim 1923 tarihinde Cumhuriyet yönetimi ilan etmesi anısına her yıl 29 Ekim tarihinde Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde kutlanan Millî bayramlardandır. Cumhuriyet Bayramı kutlanan ülkelerde 28 Ekim öğleden sonra ve 29 Ekim bütün gün (tam gün) olmak üzere bir buçuk gün resmî tatildir. 
Cumhuriyet: Ulusun, egemenliğini kendi elinde tuttuğu ve bunu belirli süreler için seçtiği milletvekilleri aracılığıyla kullandığı devlet biçimi demektir. 

cumhuriyet, 29 ekim, cumhuriyet arama motoru, Cumhuriyet bayramı - 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel Arama Motoru, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel Arama Motoru, özel arama, cumhuriyet bayramı, 29ekim,, Özel Arama Motoru olup, 596 Rastgelelik Barkoduyla yayın almaktadır ve 29.10.2018 tarihinde hizmete açılmıştır.
Kullanım Oranı: 699/0% | Telif: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel Arama Motoru (29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel Arama Motoru)
avatar
Blog Paylaşım Sayısı: 0

Web sitenize ekleyerek bize destek olabilirsiniz.

URL: http://www.rastgelelik.com/29-ekim-arama
HTML Kodu
Yapım Aşamasında

Sorunsuz çalışması için değişiklik yapmadan görünmesini istediğiniz kısmın html kodları arasına yapıştırın.

ÖN İZLEME

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı - Rastgelelik Arama Motoru