Anasayfa » #WOLFTEAM (KURT TAKIMI) [ Yeni Ekle ]
18:27
WOLFTEAM (KURT TAKIMI)
WolfTeam denilince akla neler geliyor. Kurtlar, kurt adamlar, kurt takımı falan filan. Ama bana WolfTeam denilince aklıma o arkadaşlarımla oynadığım o güzel anılar geliyor. İnsanın anıları gözünün önüne gelince o anılara geri dönmek ister bezende unutmak. Size şöyle diyeceğim WolfTeam de bir nevi silah oyunu oyunda silahlar da var. Bu oyunda hem bir insan olabilir hem kurt olabilirsiniz. WolfTeam’in çok büyük bir hikâyesi var. Bu hikâyenin tamımını bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla sizlere anlatmak istiyorum. İnsan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA’ları kurtların ki ile benzeşen kimi insanlar keşfedildi. Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin diğer insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu öğrenildi. Daha sonra Epoxyn diye bir ilaç biyasaya çıkarıldı bu ilaç bu hastalıklı yani kurtların DNA’sına benzeyenlerin tedavisi için üretildi. Tabi bunun yanında bir de ters tepki veren anti-Epoxyn adlı bir ilacı gizlice Fransız ordusuna satmışlar. Bunun üzerine Fransız ordusu yeni bir kurt takımı kurmuşlar. Tabi bunun daha büyük bir hikayesi var. Ama ama daha fazlasını şimdilik bilmiyorum. Şimdi sizlere bu güzel oyunu anlatacağım. WolfTeam de iki takım vardır kurtlar ve insanlar bazen bunlar değişebilir hem insan hem kurt olabilirsiniz bunu oynayınca anlayacaksınız. Oyda aktif oyuncular var oyunu JoyGame yapmıştır. Oyunu gerçekten anlatmak zor karmaşık bir şey ama ne olursa olsun oynayanlar çok seviyor ve anlayabiliyorlar. Benden bu kadar sizlere tavsiye ediyorum kesinlikle oynayın bu oyunu sizleri çok seviyorum.


Araştır - Daha Fazla Bilgi AlAraştır ve İncele!
Tür-Alan: Rastgele Karışıklık | Rastgelme: 217 | Katkı: yusufekremtapan | Etiket: ekremoyunda, Wolf, kurt takımı, team, kurt, Wolfteam, WordPress, oyun blogu, oyun; WolfTeam, Wolfteam, WolfTeam "WOLFTEAM (KURT TAKIMI)" | Değer: 0.0/0

Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları