Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!

"Milli arama motoru altyapısı da sistemimize eklenmiştir."

Milli Arama Motoru Geliştirme Projesi olan Turtc Arama Motoru altyapısı kullanılarak geliştirdiğimiz özel arama motoru sayfaları ile siz de kendi arama motorunuzu kurabilirsiniz. Google ve Rastgelelik altyapılarından sonra Turtc altyapısıyla da arama motoru sayfa kurulumu hazır hale getirilmiştir. 
Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!
Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!
Milli arama motoru altyapısı da sistemimize eklenmiştir.
- Listen English Part - | - Hören Sie Deutsche Teilen -

Web (Genel Ağ) ile beraber Görsellerde, Video, Haber ve Belgelerde de arama olanağıyla birlikte sunulmaktadır. Kendi logo ve sayfanızı kurarak, arama motoru sahibi olabilirsiniz. Google'dan ve diğer arama motorlarından farklı olmak isteyenlere özel sunulmuştur. Yerli arama motoru projesine Rastgelelik.com olarak sunabileceğim yegane desteği sağlamak amacıyla bu hizmet oluşturulmuştur. 

Zaman içerisinde arkaplan belirleyebilme ve rastgele sizin belirlediğiniz görsellerde arkaplan değişimi gibi özellikler de eklenecektir. Google altyapılı arama motoru sayfalarında siteye gömme kodu hazırlanmıştır. Yine zaman içerisinde Rastgelelik ve Turtc altyapısı kullanılan arama motoru sayfaları için de site-bloglara eklemek için HTML kodlar oluşturulacaktır. Oluşturulacak kodlar sizin kendi arama motorunuza özgü olup, sizin arama motoru sayfanızda arama yapmaktadır. 
Gelişimimiz amatör gibi dursa da fikrimiz öz, gayemiz nettir. Bize katkı sağlamak için siz de kendinize bir arama motoru oluşturabilir, dizinimizi zenginleştirmek için site ve veri eklemesi yapabilirsiniz. 

- Rastgele İçerik -


Görüşler: 1

avatar
0 01:00, 19.01.2018

Temel olarak Google, Rastgelelik ve Turtc altyapılı arama motoru sayfaları oturduktan sonra, ilaveten diğer arama altyapıları da sisteme uyarlanacaktır. Yandex, Bing ve diğer çokya, bul.com.tr, biliver gibi yerli arama sistemleri dahil edilecektir. İleriye dönük yatım olarak ise tüm bu altyapı zenginleştiğinde kendi arama sistemimizle uyarlanan ve harmanlanan özgün arama motorumuzu geliştirmektir. Ancak bunun olabilirliği için tutunma ve destek gerekmektedir.

avatar
Konuyla ilgili Bingle: Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!
Detaylı incelemek için tıklayın.
Google | Biliver | Vuhuv | DuckDuck | Bul | Swisscows | Turtc | YandexCe
Hören: DEUTSCH | Listen: ENGLISH
Rastgelelik bölümünde yer alan Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!, 19.01.2018 tarihinde yazılmış olup; 786 kez okunmuş ve 2-5 kez beğenilmiştir.

İlgili bloga ait RSS adresi: "http://www.rastgelelik.com/blog/rss/"
Sayfa adresi: "http://rastgelelik.com/tutc-ile-kendiaramamotorunu-yap"

"Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!" Blogunun 1 adet özel görüşü bulunmaktadır. turtc, Milli Arama Motoru, türk arama motoru, kendi arama motorunu yap; Kendi arama motorunuzu yapın, arama motoru kur, gibi birçok benzer konuyu bünyesinde barındıran "Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!" isimli blog yazısı hakkında İngilizce - Almanca özet mevcuttur.

İngilizce [ENGLISH]

You can create your search engine page with the power of Turtc, turkish search engine.

Almanca [DEUTSCH]

Sie können Ihre suchen machine-Seiten mit Turtc - Türkische suchen Maschine erstellen.


19.01.2018 | Takip: 58-1//1516310378 = http://rastgelelik.com/tutc-ile-kendiaramamotorunu-yap

>> English

Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!

You can create your search engine page with the power of Turtc, turkish search engine.

>> Deutsch

Kendi Arama Motorunu Turtc Altyapısıyla Kur!

Sie können Ihre suchen machine-Seiten mit Turtc - Türkische suchen Maschine erstellen.

Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları