Bertan Uzun RSS
Bertan Uzun RSS

Hakkımızda

Hakkımda

İlk kez internetle babamın, abimin, kuzenimin bilgisayarlarında tanıştım ve internete aşık oldum. Kendi bilgisayarımı satın almak için sokakta kolye sattım, paramı biriktirdim, ailemin de desteğiyle 15.04.2005 tarihinde ilk bilgisayarımı satın aldım ve aynı yıl PCnet dergilerinden öğrendiğim Classic ASP dili ile yazılım geliştirmeye başladım.

Ocak 2007’de Google PageRank sorgulama sistemi yazdıktan sonra SEO alanına kaydım. İlk kurumsal SEO müşterim 2009 yılında Ankara’da bir yazılım firmasıydı. Şu anda çok sevdiğim yazılım tabanlı pazarlama teknolojisi şirketinde tam zamanlı çalışıyorum.

Crunchbase algoritmasına göre globalde en iyi SEO uzmanları arasında. R10.NET Webmaster forumu üzerinden 260 kişiye verilen 293 ticarette %100,0 olumlu ticaret puanı sahibi.

Yetenekler: Teknik SEO – SEM Yönetimi, Uluslararası SEO, Dijital Pazarlama, Dijital PR, Online İtibar Yönetimi, Dönüşüm Optimizasyonu, A / B ve Çok Değişkenli Test, PageSpeed Optimizasyonu, YouTube SEO, Web Sitesi Analizi, Web Veri Analizi, WordPress, HTML, PPC.

Şu anda kullanılan araçlar: Google PageSpeed Insight, Google Analytics, Google Structured Data Testing Tool, Google DevTools,  Google Tag Manager, Google Optimize, Google Lighthouse, Google Data Studio, Google Testmysite, Google Ads, Google Keyword Planner, Google Search Console, Yandex.Webmaster, Bing – Webmaster Tools, SEMrush, Ahrefs, Moz, Ryte, All in SEO, Screaming Frog, WebPageTest, W3C, GTMetrix, WebPageTest, Screaming Frog, Open SEO Stats, SEO META in 1 CLICK, Notepad++, Excel, Powerpoint.

Çalışılan markalar: AbbVie, Bayer, Shire, KAISER+KRAFT, Eczacibasi, Vakko +300 web sitesi.

En önemli şeyler: İnsan ve Hayvan Hakları, Yenilik, İnternet Hızı, Temiz Çevre, Güven, Saygı, Doğa, Özgürlük, Kişisel Gelişim.
Favori eğlenceler: Müzik, Sanat, Araştırma, İstatistik, Kamp.

174 film + 24 dizi: https://bertanuzun.com/film-listem/
500+ müzisyen. En beğenilen şarkılar: https://bertanuzun.com/playlist/
100+ belgesel.


Beğendiniz mi?


"Bertan Uzun RSS" isimli Rastgelelik Özel rss sayfası ile ilgili anahtar sözcüklerimiz;  seo uzmanı, Rss, seo rss, bertan uzun rss sayfası, bertan uzun - Bertan Uzun SEO Uzmanı, seo, arama motoru uyarlama, seo uzmanlığı,, Özel RSS Sayfası olup, 675 Rastgelelik Barkoduyla yayın almaktadır ve 14.02.2019 tarihinde hizmete açılmıştır.
Toplam 2 kez beğeni toplamış ve de Rastgelelik RSS sayfaları arasında 37/5% oranında paya sahiptir. 
Telif: Bertan Uzun SEO Uzmanı (SEO Uzmanı İçerik Akışı)
RSS URL Adresi: http://www.rastgelelik.com/seouzmanibertan | Feed URL'si: https://bertanuzun.com/feed/
Resmi Sitemiz | Geri Bildirim | Hata ve İstismar Bildirin | Site Ekle
avatar
Blog Paylaşım Sayısı: 0