"Sanal Kurs" için sonuçlar sıralanmıştır. Trafik alma: 1245.0

Sanal Kurs

https://sanalkurs.net/

Sanalkurs.net, 2002'den bu yana yazılım, tasarım ve donanım üzerine ücretsiz dersler sunan Türkiye'nin en büyük online eğitim platformudur. 2002 yılından bu yana faaliyet gösteren popüler bilişim eğitim sitesi Sanalkurs.net, her tür bilgisayar programı hakkında üyelerinin kendi bilgilerini ve notlarını paylaştığı muazzam bir arşivdir. Sitenin yazarlarına ilk şartı, dersleri kendilerinin hazırlaması yönünde olmaktadır. Kopyala yapıştır şeklindeki derslere ise yer verilmemektedir. SanalKurs e-Dergi | Haberler | Soru-Cevap (Facebook) (Twitter) (Linkedin)

Bu sitenin bütün hakları Sanalkurs.net"e aittir. Derslerin içeriklerinden yazarları sorumludur.

Yazılım tasarımı yapmanın iki yolu vardır: Birinci yol yazılımda hiçbir problem olmayacak kadar basit bir tasarım yapmaktır, ikinci yöntem ise görünürde hiçbir problem olmayacak kadar karmaşık bir tasarım yapmaktır. Birinci yöntem çok daha zordur.” (C.A.R. Hoare)
 


Trend Aramalar

Sanal Kurs | Çevrim İçi Yazılı & Videolu Dersler
SANAL KURS, Sanal dersler, sanalkurs.net,
Karma Siteler
Sanal Kurs
sanalkurs.net/

Aramak istediğiniz sözcüğü yazın!

Sözlük verileri, daha iyi odaklı sonuç elde edebilmesi için mevcut arama altyapısı ve sunucularından farklı alanda işlev göstermektedir. "Ara" düğmesine basarak sözlük alanında arama yapabilirsiniz.

Yükleniyor...


"3.230.148.211" IP adresi üzerinden - tarayıcısıyla sorgulama yapmaktasınız.

Rastgelelik SÖZLÜK || Nakliye BUL

Aşağı Kaydırma İkonu