Rastgelelik Arama Motoru

Rastgelelik Arama Motoru

Kavramsal Veri Arama Motoru & Sözlük
Web Sitesi
Kavramsal arama motoru, tüm web ağlarında, görsellerde, video ve haberlerde, Türk İşaret Dilinde ve terimsel sözlükte arama yapar, nitelikli sonuçlar sunar.
Rastgelelik.com sitesi 2018 yılında Arama Motoru ve İçerik Platformu mantığıyla gelişim gösteren bir site olup, tamamen kullanıcılar tarafından organize edilmektedir. Siteden yıllık elde edilen gelirler editör ve moderatörlerce sitenin giderleri için kullanılmaktadır. Bir kurum, topluluk veya şahsa ait site değildir. Tamamen özgürce çalışan, içerik üreten gönüllülerce geliştirilmektedir. Kendi dizin ve arama platformuyla beraber Google, Yandex, Bing, Vuhuv, Wikipedia, Turtc arama motoru ve platformlarından da destek alarak sonuçlar sunan, aramada doğrudan film, video izlemeye olanak tanıyan ve sonuçların paylaşılmasına imkan veren özelleştirilmiş, kapsamlı arama motorudur. Sözcük anlamı, Kur'an-ı Kerimde arama ve kelime etimolojisiyle birlikte, görsellerde, Webde ve haberlerde arama, videolarda arama imkanları mevcuttur. Rastgelelik arama motoru, blog ve sitelerde de yayına sunulabilmekte, özelleştirilebilmektedir.
Vikipedi'ye göre Rastgelelik: Rastgele olaylardan, sembollerden ya da adımlardan oluşan bir dizi, herhangi bir mantıksal kombinasyona ya da paterne uyumluluk göstermez. Tekil rastgele olaylar tanımları gereği öngörülemezlerdir. Rastgelelik, olaylarda belirli bir paternin veya öngörülebilirliğin olmama halidir.

Değer: 5.0/1

Diğer Aramalar

rastgelelik, rastgelelik arama, kavramsal arama, sözlük arama, desk, rastgelelik sözlük, rastgelelik özel arama, kendi arama motorunu kur, milli arama
Geri Bildirim