Anasayfa » #Galatasaray vs Kayseri Spor Maçı [ Yeni Ekle ]
11:34
Galatasaray vs Kayseri Spor Maçı
Saat 19.00 da başlayacak olan Galatasaray Kayseri spor maçı Kayseri'de oynanacak. Kadir Has stadında oynanacak bu maçı kazanmayı iki takımda çok istiyor. Galatasaray son dönemde ki başarısız durumundan memnun değil. Son 5 maçını kazanamayan Galatasaray çok üzgün. Bursa spor, Schalke2, Evkur yeni Malatya spor ve Fenerbahçe'yi yenemeyen Galatasaray bu durumdan mutsuz ve bu maçla birlikte çıkış yapmak istiyor. Kayseri sporsa Ankara Gücünden ağır yenilgi aldı. Bu nedenle bu maçla bu durumu düzeltmek istiyor. 12. sırada olan Kayseri spor ileri sırada olmak istiyor. Ama Galatasaray'ı yenmek kolay değil. Son zamanlarda deplasmanda iyi olamayan Galatasaray bu maçı kazanmak istediği için Kayseri sporun işi zor olacaktır.
İki Takımın Muhtemel 11'i;
Kayseri Spor: 
 Lung, Lopes, Kucher, Sapunaru, Atila, Şamil, Rotman, Bilal, Mensah, Varela, Umut Bulut.
Galatasaray: Muslera, Mariano, Ozan, Serdar, Linnes, Selçuk, Celil, Belhanda, Feghouli, Onyekuru, Sinan Gümüş. 
İki Takımın Sakat ve Cezalı Oyuncuları;
Kayseri Spor: 
Sakıb Aytaç, Hasan Hüseyin Acar, Oğuzhan Berber, Deniz Türüç, Levent Gülen, Kravets sakat. 
Galatasaray: Fatih Terim ve Hasan Şaş cezalı. Emre Akbaba, Yuto Nagatomo, Fernando Reges ve Eren Derdiyok sakat. Ayrıca Donk, Ndiaye ve Rodrigues cezalı. Maçı Hakem Ümit Öztürk yönetecek. 


Araştır - Daha Fazla Bilgi AlAraştır ve İncele!
Tür-Alan: Rastgele Haber | Rastgelme: 110 | Katkı: yusufekremtapan | Etiket: FENERBAHÇE, fatih terim, hasan şaş, galatasaray, kayseri spor, ümit öztürk; "Galatasaray vs Kayseri Spor Maçı" | Değer: 5.0/1

Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları