Özellikle Kız Çocuklarının Okullulaşma Oranının Artırılması Projesi
http://kizlarinegitimi.meb.gov.tr
Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve Milli Eğitim Bakanlığı liderliğinde yürütülen, ‘Özellikle Kız Çocuklarının Okuma Oranlarının Artırılması Projesi’ (KEP II) kapsamında, ‘Özellikle Kız Çocuklarının Eğitimine Destek Konferans’ı 17 Mayıs 2017 tarihinde, Tuğcan Otel Gaziantep’te gerçekleşti. Konferansa; Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay, MEB Daire Başkanları, Avrupa Birliği Delegasyonu Yöneticileri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Yöneticileri katılım gösterdi. Doğu ve Güneydoğu Anadolu’daki 15 pilot ilde gerçekleştirililen ve ‘Özellikle Kız Çocuklarının Okullaşma Oranının Artırılması Projesi’ (KEP I) in devamı niteliğinde olan projenin öncelikli amacı; okula kaydı yapılan ancak çeşitli sebeplerden dolayı devam edemeyen, özellikle kız çocuklarının eğitimlerini sürdürebilmelerini sağlamaktı. 2015 senesinin Mart ayında başlayan KEP II projesinde; Ağrı, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Hakkari, Iğdır, Kars, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Van illerinde verilen eğitimler ve aile ziyaretleri ile bugüne kadar on binlerce kişiye ulaşıldı. Daha çok çocuğun daha kaliteli bir eğitim alabilmesi amacıyla, KEP II projesi kapsamında eğitimciler eğitildi, saha araştırmaları yapıldı, bilgilendirme toplantıları gerçekleşti, seminerler, konferanslar, festivaller ile çocuklara bir araya gelindi. Kent merkezlerinden köylere binlerce aileye ziyaretlerde bulunuldu ve çocuklarını okula göndermeleri için aileler ikna edildi.

öncelikle kız çozukları, kep projesi, kız Çocuğu, kep, meb
Gelişmiş Osmanlıca Sözlük
http://www.kamusiturki.com
"Gelişmiş Osmanlıca Sözlük" isimli internet sitesi 1252 kez Rastgelelik.com'dan trafik almıştır. Genel arama sonuçlarında 980 kes gösterilmiştir.
gelişmiş osmanlıca sözlük, sözlük, osmanlı sözlüğü, Osmanlıca, kamusiturki, #osmanlıca, #osmani, osmanlica
Ye-mek | Yemek Tarifleri
http://ye-mek.net/ana-yemek-tarifleri
Bugün ne pişirsem sorusuna en iyi yanıtı sunacak yemek tariflerinin yer aldığı yemek tarifi sitesidir.

videolu yemek tarifleri, yemek tarifi, yemek, resimli tarifler
Genç Yazı
http://www.gencyazi.com
“LuzumsuzKitap” tarafından, düşünmeyi vakit kaybı addetmeyen her bilincin, yazarak yaşayan mensuplarına cesaret verebilmek ve edebiyat için daha iyiye önayak olabilmek düsturuyla kurulmuştur. Hedefimiz nitelikli bir edebiyat ve felsefe kulübü yaratmak ve bu yolda özgür bir platfrom vazifesi görmektir.

genç yazı, Yazar Sitesi, gencyazi.com, Site, gencyazı
Oggito - Sosyal İnternet Medyası
https://oggito.com
İçerik tabanlı sosyal internet medyasıdır. Kültürel çeşitli haber ve içerikler yer almaktadır. Oggito bağımsız, sivil bir oluşum. Yaşam biçimimizin, kültür hayatımızın niteliğinin yükselmesine ve genişlemesine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Kullanıcı ve yazarların da kendi yazılarını gönderip, yayına sunabilecekleri içerik platformlarındandır.

sosyal internet medyası, içerik medyası, oggito

https://www.infosniper.net/ip2country.php?lang=1IP: "3.216.79.60" - /US ile arama yapıyorsunuz.