Rastgelelik Desk Hakkında

"Ücretsiz kişi, kurum, marka veya ürüne özgü desk. Sen de kendi DESK'ini oluştur."

Günümüzde artık web site ve bloglara alternatif özellikle online ürünler geliştirilmektedir. Bunların her biri farklı ihtiyaçlara karşılık vermekte olsa da temel mantık aynıdır. Kişi veya kurumlara online bir alan sunmaktır. Blogger ve wordpress ile kendinize ait bloglar, Google Sites ile bir İnternet sitesi vb. tasarlanabilmektedir. Bunlara ilaveten bir de sayfa, ağ, gibi farklı özelliklerde olan ve her biri farklı biçimde isimlendirilen diğer hizmetler vardır. Microsoft share Point, Google Sites, Facebook Sayfa, Google + vb. 

Desk de bu mantık çerçevesinde geliştirilmiş ama biraz daha farklı özellikler sunan bir online sayfa platformudur. Desk ise siz de kendinize ait sayfa oluşturabilirsiniz. Oluşturabileceğiniz sayfa/site türleri; Viki, Blog, Sayfa, Video, Resim Albümü, Film Sitesi vb. 
Rastgelelik Desk Hakkında
Rastgelelik Desk Hakkında
Ücretsiz kişi, kurum, marka veya ürüne özgü desk. Sen de kendi DESK'ini oluştur.
- Listen English Part - | - Hören Sie Deutsche Teilen -

Temelinde her desk için özel bir isim ve URL sunulmaktadır. Örnek; www.rastgelelik.com/deskdi. Desk içerisinde iframe, script, html, css vb. birçok programlama dili kullanılabilir. Hazır temalardan faydalanılabilir. Tema kullanabileceğiniz gibi, tema kullanmadan kendi sayfanızı ve temanızı da yapabilirsiniz. Kendi dosya ve resimlerinizi yükleyebilir, sınırsız yazı ve metin girebilirsiniz. Desk adeta sizin masanız, çalışma tablonuz gibidir. günlük bildirim ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 

Word veya PDF yükleyebilir, önizlemeli gösterebilirsiniz. Video gömme özelliği ile deskinizde film ve video izletebilirsiniz. Haber veya kişisel portalınız olarak kullanabilirsiniz. Adeta çalışma hayatınızla ilgili portfolyönüz ve tanıtım paneliniz gibidir. 

- Rastgele İçerik -


Görüşler: 0
avatar
Konuyla ilgili Bingle: Rastgelelik Desk Hakkında
Detaylı incelemek için tıklayın.
Google | Biliver | Vuhuv | DuckDuck | Bul | Swisscows | Turtc | YandexCe
Hören: DEUTSCH | Listen: ENGLISH
Eklenti: Görsel 1 · Görsel 2 · Görsel 3
Rastgelelik bölümünde yer alan Rastgelelik Desk Hakkında, 03.12.2017 tarihinde yazılmış olup; 624 kez okunmuş ve 1-5 kez beğenilmiştir.

İlgili bloga ait RSS adresi: "http://www.rastgelelik.com/blog/rss/"
Sayfa adresi: "http://rastgelelik.com/rastgele-desk-hakkinda"

"Rastgelelik Desk Hakkında" Blogunun 0 adet özel görüşü bulunmaktadır. online sayfa, Desk, desk oluştur; Rastgele Desk Hakkında, desk hakkında, gibi birçok benzer konuyu bünyesinde barındıran "Rastgelelik Desk Hakkında" isimli blog yazısı hakkında İngilizce - Almanca özet mevcuttur.

Rastgele Desk Hakkında, Rastgele Desk Hakkında

İngilizce [ENGLISH]

Desk is a online page for the people, products or companies. Everybody can create a desk and develop it.

Almanca [DEUTSCH]

Desk ist ein online seite für die leute, produkt oder firma. Alle können ein desk erstellen und entwickeln.

03.12.2017 | Takip: 10-1//1550509698 = http://rastgelelik.com/rastgele-desk-hakkinda

>> English

Rastgelelik Desk Hakkında

Desk is a online page for the people, products or companies. Everybody can create a desk and develop it.

>> Deutsch

Rastgelelik Desk Hakkında

Desk ist ein online seite für die leute, produkt oder firma. Alle können ein desk erstellen und entwickeln.

Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları