Rastgele Arama Muhteşemleşiyor

"Gayemiz en gelişmiş rastgele arama motorunu sunmaktır."

Muhteşem ötesinde gelişimlerle farkı bir arama motoru sunmayı hedefliyoruz. Osmanlıca - İngilizce karşılıkları, sözcük anlamı ve detaycıl arama sonuçlarına önce harita ve mekanlarda sonuç gösterme, sonra etiketlerle detaylandırma ve ardından da özellikli wiki Türkçe gibi ağlarda arama özelliklerini ekleyerek Rastgele Aramayı geliştirdik. Şimdi ise arama anasayfasında rastgele değişim gösteren arkaplan resimleri ve rastgele gösterime sunulan butonlar geliştirdik. Her sayfa yenilemenizde farklı bir arkaplan resmi ve  sizlere özel sunduğumuz butonlar oluşturduk. 
Rastgele Arama Muhteşemleşiyor
Rastgele Arama Muhteşemleşiyor
Gayemiz en gelişmiş rastgele arama motorunu sunmaktır.
- Listen English Part - | - Hören Sie Deutsche Teilen -

Arkaplan görselleriyle içinizi ferahlatmak bir yana, aynı zamanda sunduğumuz rastgele butonlarımız sadesinde rastgele madde, blog yazısı, site, dosya, desk, sözcük, içerik ve dahasına ulaşabilmek mümkündür. Sosyal medya, web site ve blog platformalarınızda arama sonuçlarını paylaşabileceğiniz tek ARAMA MOTORU, Rastgele Arama'dır. Arama sonrası listelenen sonuçlarla güncel halini paylaşabilirsiniz. Dünyayı keşfe çıkartıyoruz adeta sizleri...

Gelişim sürecimiz devam ediyor... 

Çok yakında İnternet site ve bloglarınızda kullanabileceğiniz ve sitenize özel gerek görsel,  gerek kodlama ve gerekse site içi arama özelliklerini özelleştirebilme imkanıyla sunacağımız Webmaster aracımızı da sizlere tanıtıyor olacağız. Bu özellikle birlikte geliştirmeye ve sunmaya çalıştıklarımız arasında aynı zamanda aşağıdaki özellikler de bulunuyor. 
  1. Arama özelliğine "#" veya "'!" işaretlerinden birinin eklenmesi: Arama yapılan sözcüğün başına bu işaretlerden birinin eklenerek arama yapılması durumunda özel içeriklerin gösterilmesi. Örnek: #Hava Durumu, #Çeviri, !random vb. Bu özellik, sizlere ilaveten bağlantıya tıklamadan sonuç göstermeye yardımcı olacaktır. "#Hava Durumu" yazdığınızda konumuzuna uygun hava durumunu doğrudan sonuç sayfasında gösterecektir. "!Random" yazıldığında size "Random" sözcüğünün kökeni ve Türkçe karşılığı sunulacaktır. 
  2. Arama anasayfasında açılır pencere olarak hızlıca veri ekleme özelliği: Arama anasayfasında, "İçerik Ekle" düğmesine tıklanarak açılır pencerede hızlıca içerik eklemesi ve arama motorunda sonuçlara yansıması sağlanabilecektir. 
  3. Google, Yandex, Bing, Yahoo, Çokya, Info gibi birçok arama motoruyla entegrasyon: Birçok arama motoru sonuçlarıyla rastgele arama sonuçlarımızı zenginleştireceğiz. 
  4. Veri Altyapısı Zenginleştirme: Veri tabanımıza seçkin birçok site, blog, belge, kitap, veri ve sözcük eklemesiyle sonuçların daha fazla ve çeşitli olması sağlanacaktır. 
  5. Farklı Verilerin Sunulması: Mobil uygulama, oyun, web kod, PDF-html ve Doc belgeleri, Doğrudan film-video (embet kodlarıyla) gibi çeşitli içeriklerin sonuçlara yansıtılması sağlanacaktır. 
  6. Seslendirme: Araması yapılan sözcüğün ve aynı zamanda ilk önemli sonucun seslendirilmesiyle artık sesli sonuçlar dinlenebilecektir.
  7. RSS ve TXT - HTML içerisinde arama: RSS verilerinde ve Txt - html dosyalarında arama yapılarak ilgili sonuçların gösterimi, RSS dosyalarına ulaşabilme imkanı sağlanacaktır. 
Ve dahası yakında... 

- Rastgele İçerik -


Görüşler: 0
avatar
Konuyla ilgili Bingle: Rastgele Arama Muhteşemleşiyor
Detaylı incelemek için tıklayın.
Google | Biliver | Vuhuv | DuckDuck | Bul | Swisscows | Turtc | YandexCe
Hören: DEUTSCH | Listen: ENGLISH
Eklenti: Görsel 1
Rastgelelik bölümünde yer alan Rastgele Arama Muhteşemleşiyor, 10.01.2018 tarihinde yazılmış olup; 813 kez okunmuş ve 1-5 kez beğenilmiştir.

İlgili bloga ait RSS adresi: "http://www.rastgelelik.com/blog/rss/"
Sayfa adresi: "http://rastgelelik.com/rastgele-arama-muhtesemlesiyor"

"Rastgele Arama Muhteşemleşiyor" Blogunun 0 adet özel görüşü bulunmaktadır. Rastgele Arama Motoru, rastgele blog arama motoru, Rastgele madde arama motoru, türk arama motoru, arama motorumuz gelişiyor; Arama, Search, Suchen, Rastgelelik Arama Motoru Muhteşemleşiyor, gibi birçok benzer konuyu bünyesinde barındıran "Rastgele Arama Muhteşemleşiyor" isimli blog yazısı hakkında İngilizce - Almanca özet mevcuttur.

Rastgele Arama Muhteşemleşiyor, En gelişmiş ve farklı özelliklerde arama motoru sunmayı hedefliyoruz.

İngilizce [ENGLISH]

Random search engine will be develop than today.

Almanca [DEUTSCH]

Zufällig Suchen Machine wird als heute sehr entwickeln.

10.01.2018 | Takip: 45-1//1515537218 = http://rastgelelik.com/rastgele-arama-muhtesemlesiyor

>> English

English Blog

Random search engine will be develop than today.

>> Deutsch

Deutsche Blog

Zufällig Suchen Machine wird als heute sehr entwickeln.

Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları