Rastgelelik Arama Motoru

"Osmanlıca ve İngilizce karşılık, sözcük anlamı ve belge buluculuğu ile farklı yerli arama motorudur."

Rastgelelik Arama Motoru
Arama altyapımızı geliştirerek arama motoru hizmetimize başladık. Diğer arama motorlarından farklı olarak ilave özellikler ekledik. Aradığınız konu, sözcük için "Osmanlıca Yazım - Sözcük", "İngilizce Karşılık", Sözcük Anlamı ve Açıklaması", "PDF, Doc, TXT. benzeri Formatlarda Belge", "Öneri İçerik", "Ahahtar Kelimeler", "Sözlükte Arama" gibi birçok özelliği ekledik. Görsel ve bağlantı gösterim desteği ile beraber Site içi arama sağlamaktadır. Düşük düzeyde Yandex ve Googel desteği ile de içeriklerimizi yakın zamanda geliştireceğiz. Ayrıca Google başta olmak üzere birçok arama motorunda da arama yapabilme imkanı sunuyoruz. Sitenize de ekleme yaparak, siz de arama motorunun gelişimize katkı sağlayabilirsiniz. 
Rastgelelik Arama Motoru
Rastgelelik Arama Motoru
Osmanlıca ve İngilizce karşılık, sözcük anlamı ve belge buluculuğu ile farklı yerli arama motorudur.
- Listen English Part - | - Hören Sie Deutsche Teilen -

Görsel Örneklerle Rastgele Arama Motorumuzu Tanıyalım
Öncelikle Sitemizin temel içerikleriyle kendi alt yapımızı kullanmaktayız. İlaveten google ve yandex gibi dış kaynaklardan faydalanıyoruz. 
Kelime, Cümle, Kod vb. arama desteği sunulmaktadır. 

1- Aramanızı Birçok Arama Motorunda Yapabilme

2 - Arama Önerisi Sunma

3 - Gelişmiş Arama İmkanı


4 - Osmanlıca Karşılığı

5 - İngilizce Karşılığı

6 - Sözcük Anlamı / Açıklaması

7 - PDF, Word Belgesi ve Kod Desteği

8 - Sonuç Sayısı Görüntüleme

9 - Sözcüklerde Filtreleme

10 - Detaylı Arama sonuçları ve Anahtar Kelime Sunumu

11 - Destekli Arama Çubuğu ve Diğer Arama Motorlarında Arama İmkanıRastgelelik Arama Motorumuzu her geçengün daha da geliştirmeye gayret göstereceğiz. Yakın zaman içerisinde sitenizde kullam için uygun kodlarla desteğini sunacağız.  Arama Yapabilirsiniz.

- Rastgele İçerik -


Görüşler: 0
avatar
Konuyla ilgili Bingle: Rastgelelik Arama Motoru
Detaylı incelemek için tıklayın.
Google | Biliver | Vuhuv | DuckDuck | Bul | Swisscows | Turtc | YandexCe
Hören: DEUTSCH | Listen: ENGLISH
Rastgelelik bölümünde yer alan Rastgelelik Arama Motoru, 08.01.2018 tarihinde yazılmış olup; 2190 kez okunmuş ve 1-5 kez beğenilmiştir.

İlgili bloga ait RSS adresi: "http://www.rastgelelik.com/blog/rss/"
Sayfa adresi: "http://rastgelelik.com/rastgele-arama-motoru"

"Rastgelelik Arama Motoru" Blogunun 0 adet özel görüşü bulunmaktadır. Osmanlıca Yazım Arama Motoru, Yerli Arama Motoru, Rastgele Arama Motoru, Siteye Arama, Sözlük Arama Motoru, türk arama motoru, Gelişmiş Arama Motoru; Rastgele arama motoru, yerli arama motoru, search engine, Rastgelelik Arama Hakkında, Siteye Arama Motoru Ekleme, gibi birçok benzer konuyu bünyesinde barındıran "Rastgelelik Arama Motoru" isimli blog yazısı hakkında İngilizce - Almanca özet mevcuttur.

Rastgele Arama Motoru, Yerli, Türk Arama Motorumuzu Geliştiriyoruz. Osmanlıca ve İngilizce Karşılıkları, Belgeler ve Sözcük anlamlarıyla gelişmiş sonuçlar sunulmaktadır.

İngilizce [ENGLISH]

Rastgelelik search engine is very perfect for you. You can see ottoman and english mean with word mean too.

Almanca [DEUTSCH]

Rastgelelik Suchen Maschine ist sehr gut für Sie. Sie können wort auf Ottomanisch und Englisch and wortmeinung finden.

08.01.2018 | Takip: 43-1//1515361140 = http://rastgelelik.com/rastgele-arama-motoru

>> English

Rastgelelik Arama Motoru

Rastgelelik search engine is very perfect for you. You can see ottoman and english mean with word mean too.

>> Deutsch

Rastgelelik Arama Motoru

Rastgelelik Suchen Maschine ist sehr gut für Sie. Sie können wort auf Ottomanisch und Englisch and wortmeinung finden.

Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları