Rastgele Açıklayalım

"Rastgele olarak her tür bilgi ve detayın sunulduğu özel geliştirilmiş bir rastgele sistemidir."

Rastgelelik ve rastgelelik.com olarak şöyle bir sitemizden rastgele bahsedelim. Bahsi geçen sitemizin adı, Rastgelelik.com'dur. Bünyesinde birçok alanı ve içeriği barındırmaktadır. 
İçeriği ve özelliği ne olursa olsun rastgele seçilip, sunulmasını ön gören bir internet sitesidir. Üç farklı alanda rastgele hizmet sunulur. Bunlar;
Rastgele her türlü bilgi, rastgele internet sitesi - blog veya dosya, rastgele yabancı dilde içerikler. İlaveten bir de Blog mevcuttur ama bu belli bir dizilim ve mantık çerçevesinde yazılan rastgele bir platformdur. Gelecek dönemlerde Rastgelelik olarak bazı ilave hizmetleri de sunmaya başlayacağız. Bunlar; çeviri, sözlük, desk, drive vb. İsimleri değişebilir ama mantık aynı tarzda olup, kişi - kurum ve kuruluşlara özel bir sayfa hizmeti olarak desk sunuluacaktır. Dosya, resim vb. yüklemeler için dosya yükleme platformu, birçok dilde çeviri yapabilme özelliği ile çeviri hizmeti ve online office hizmeti gibi daha birçok özellik sunulmayı planlanmaktadır. 
Rastgele Açıklayalım
Rastgele Açıklayalım
Rastgele olarak her tür bilgi ve detayın sunulduğu özel geliştirilmiş bir rastgele sistemidir.
- Listen English Part - | - Hören Sie Deutsche Teilen -

Aşamalı olarak sitenin kullanımını ele alalım;
  1. Rastgele bilgilere ulaşabilirsiniz: Fıkra, öykü, sözlük, çeviri, söz, atasözü, deyim, övgü, iltifat, dua, ayet, eğlence, oyun, flash, veri, film, dosya, haber vb... 
  2. Rastgele sitelere ve belgelere ulaşabilirsiniz: Site, blog, viki, forum, web sayfa, sosyal ağ, belge, rss servisi, email, gurup, word belgesi, pdf, e-kitap vb. 
  3. Rastgele yabancı dilde içeriklere ulaşabilirsiniz: Sözcük, sebep cümlesi, yan cümle, deyim, atasözü, cümle, öykücük, bildirim vb.
Bunlara ilaveten rastgele olarak blog yazılarına ve makalelere de ulaşabilirsiniz. Şuan için ayrı algoritma ile çalışan sistemimiz ilerleyen zamanda bütünsel olarak da çalışabilecektir. Bir düğme ile rastgele tüm içerik taranıp gösterilebilecektir. Bu düğme vesilesiyle kişiye rastgele site, blog, film, kod, içerik, kitap, haber, sözcük, eğlence vb. sunulabilecektir. 

Birçok kişi belli başlı alan ve internet mercilerini bilmektedir. Bizim sunduğumuz bu hizmet sayesinde internetin daha bilinmeyen nice hizmet ve özelliklerine ulaşabilir, ne yapsam diye düşünenelere çözümler sunulduğu için zamanı ve interneti faydalı hale getirebilir. 
Ayrıca, her kişi de rastgele olarak içerik ekleme yapabilir ve sitemimize katkıda bulunabilir. 

- Rastgele İçerik -


Görüşler: 0
avatar
Konuyla ilgili Bingle: Rastgele Açıklayalım
Detaylı incelemek için tıklayın.
Google | Biliver | Vuhuv | DuckDuck | Bul | Swisscows | Turtc | YandexCe
Hören: DEUTSCH | Listen: ENGLISH
Eklenti: Görsel 1
Rastgelelik bölümünde yer alan Rastgele Açıklayalım, 01.12.2017 tarihinde yazılmış olup; 654 kez okunmuş ve 2-5 kez beğenilmiştir.

İlgili bloga ait RSS adresi: "http://www.rastgelelik.com/blog/rss/"
Sayfa adresi: "http://rastgelelik.com/rastgele-aciklayalim"

"Rastgele Açıklayalım" Blogunun 0 adet özel görüşü bulunmaktadır. rastgelelik hakkında, Rastgele Açıklayalım, rastgele, rastgelelik; rastgele, rastgelelik, Rastgele Açıklayalım, rastgelelik hakkında, gibi birçok benzer konuyu bünyesinde barındıran "Rastgele Açıklayalım" isimli blog yazısı hakkında İngilizce - Almanca özet mevcuttur.

Rastgele Açıklayalım, Rastgele Açıklayalım

İngilizce [ENGLISH]

You can find all the data, sites, pages, details etc. as random. Data, words, pages, docs etc you can see and use. We develop it too.

Almanca [DEUTSCH]

Sie können alle data, seiten, detailen als zufällig finden. Data, wörter, seiten, documenten usw. können sie sehen und nutzen. Wir entwikeln sie auch.

01.12.2017 | Takip: 7-1//1512121951 = http://rastgelelik.com/rastgele-aciklayalim

>> English

English Blog

You can find all the data, sites, pages, details etc. as random. Data, words, pages, docs etc you can see and use. We develop it too.

>> Deutsch

Deutsche Blog

Sie können alle data, seiten, detailen als zufällig finden. Data, wörter, seiten, documenten usw. können sie sehen und nutzen. Wir entwikeln sie auch.

Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları