10 Yaş Genç Gösteren Basit Seksi Makyaj Tüyoları

"10 Maddede sizi daha seksi ve genç gösterecek makyaj tüyoları"
10 Yaş Genç Gösteren Basit Seksi Makyaj Tüyoları

Günümüz yaşantısında Makyaj, özellikle bayanlarımız için olmazsa olmazlardandır. Kadının adeta en önemli aksesuarı halini almıştır. Birçok makyaj türü ve şekli denemiş olmak ne yazık ki, yinede kişiyi uzmanlaştıramamaktadır. Gerçek ve etkili, doğru makyaj nedir?

Cevap: Basit, genç gösteren, doğal görünümlü makyajı elde edebilmek, etkili ve gerçek makyaj demektir.

10 önemli ipucuyla basit, kişiyi 10 yaş daha genç gösterecek seksi görünüm sunan makyaj tüyolarına denilelim.Her şeyden önce bilinmelidir ki, makyaj öncesi cilt bakımı ve temizliği büyük önem taşıyor. Bu hususa özellikle dikkat etmek ve cilt bakımı yapılmalıdır.

  1. Doğal ve Nemli Pürüzsüz Dudaklar

Dudaklarınıza doğal dudak rengiyle uyuşan hafif kıvamlı ruj uygulamalısınız. Üzerine de hafif bir parlatıcı sürmek kâfidir. Kesinlikle yağlı görünüm verenler kullanılmamalıdır.

  1. Parıldayan Cilt

Dekolteli bir kıyafet giyilecekse, kol, göğüs ve bacaklar unutulmamalıdır. Etkili ve çekici vücut için nemli, pürüzsüz bir görünüm elde edilmelidir. Bunun içinde cilt bakımına ve temizliğine her daim önem vermeli, makyajla ASLA uyumamalısınız.

  1. Turuncu ve Hafif Kırmızımsı Dudaklar

Tonlarda karışımı denyimleyin. Tene uyum sağlayacak bir ton elde ederek uygulayın. Yeni bir tarz oluşturmakla kalmayıp, seksi bir görünüm de kazandıracaktır.

  1. Gök Kapaklarında Metalizm

Sıradan göz kapaklarından kurtulmalı, biraz renklenmelisiniz. Aşırı olmamak kaydıyla farklı renkler deneyin. Bronz ve soluk bakır rengi idealdir. Eyeliner’dan bu hususta faydalanabilir, saf altın benzeri tonları da kirpiklere uygulayabilirsiniz.

  1. Ateşli Yanaklar

Hangi tonu kullanırsanız kullanın, yanaklarınızdaki doğal tonun sıcaklığını hiç bir zaman vermeyecektir. Olabildiğine doğal görünümü ön planda tutarak kırmızımsı yanaklara yer verin. Tozpembe allık tene uyuyorsa seksi bir görünümün en basit halini elde edebilirsiniz.

  1. Pembemsi Dudaklar

Uçuk pembemsi ve benzer türdeki tonlar taşıyan rujları denemelisiniz.

  1. Eyeliner ile Göz Kalemi

Basit, doğalımsı ve seksi bir görünüm için dumanlı göz kalemi hissi uyandırmalısınız. Fakat dikkat edilmesi gereken husus kalemin uygulanmasından sonra toz gölge kullanmaktır. Ayrıca kirpiklere de ne fazla, ne az, tam kıvamında yeteri oranda rimel uygulayarak dolgunluk kazandırın. Diplerden tek seferde rimeli uygulamaya özen gösterin. Sonunda ise pamukla gölgeleri hafifçe dağıtın.

  1. Sıcak Cilt Deneyimi

Cildinize hafif bir sıcak parıltı kazandırmalısınız. Krem bronzlaştırıcılardan faydalanabilirsiniz.

  1. Çekici, Zarif ve Uzun Eyeliner

Eyeliner kalın ve uzatarak uygulanırsa, Rimel kullanılıp, alt ve üst kirpikler dolgunlaştırılabilir.

  1. Gözler Menekşeniz Olsun

Gözaltınızı unutmayın. Parıltılı mor gölge uygulayın ve göz kapaklarından yukarıya doğru kaşların altına kadarki kısımlara koyulaşan mor tonlar uygulayın. Kirpiklerinizi de rimelle iyice dolgunlaştırın.

Seksi ve basit bir makyajı bu şekilde elde edebilir ve 10 yaş daha genç görünebilirsiniz.

 


10 Maddede sizi daha seksi ve genç , seksi makyaj tüyoları, makyaj, genç gösteren makyaj tüyoları, basit makyaj, 10 Yaş Genç Gösteren Basit Seksi Makyaj Tüyoları, makyaj, tüyolar, seksi makyaj ipuçları,, #10 Yaş Genç Gösteren Basit Seksi Makyaj Tüyoları,
Okunma: 443 - Beğeni:1 |
07.10.2018 | Takip: 79-8//1538905262 = http://rastgelelik.com/on-yas-daha-genc-gosteren-seksi-makyaj-tuyolari
Görüşler: 0
avatar
Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları