Bugün Ne Yesem? "Ayvalık Tostu"

"Ne yesem diye mi düşünüyorsunuz, acıktınız ve atıştırmalık mı istiyorsunuz? 10 dakikada hazır bir ayvalık tostuna ne dersiniz?"

Bugün ne yesem diye mi düşünüyorsunuz? Pratik ve 10 dakikada hazırlayabileceğiniz bir tarif ister misiniz? O halde, Ayvalık tostu tam da size göre. "Bugün ne yesem?" diye düşüncelere dalmaya gerek yok. Buzdolabına çaresizce bakış atmanıza da gerek yok. Nefis Ayvalık Tostuyla ziyafet yapabilirsiniz. "Ne yemek yesem de karnım doysa?" diye düşünenlere özel Ayvalık tostu tarifini sunuyoruz. 
Bugün Ne Yesem?
Bugün Ne Yesem? "Ayvalık Tostu"
Ne yesem diye mi düşünüyorsunuz, acıktınız ve atıştırmalık mı istiyorsunuz? 10 dakikada hazır bir ayvalık tostuna ne dersiniz?
- Listen English Part - | - Hören Sie Deutsche Teilen -

Atıştırmalık söz konusuyla Ayvalık tostu bunun lideridir. Tostların en bol malzemelisi ve doyurucusu ve de lezzetlisi nitekim Ayvalık tostudur. Tost makinesinin fişini takma vakti geldi. Ekmekler atılsın ve de gelsin malzemeler. Derken, işte hazır ayvalık tostu. 


Ayvalık Tostu Yapımı İçin Malzemeler

 
  • 4 parça ayvalık tost ekmeği (2 kişi için)
  • 6 ince dilim kaşar peyniri
  • 10 adet sosis (küçük boy)
  • 15 ince dilim salam
  • 7-8 dilim sucuk
  • 1 adet domates
  • 1 küçük kase Rus salatası
  • 3-4 adet salatalık turşusu
  • tuz
  • etleri sotelemek için 2-3 yemek kaşığı sıvı yağ

Ayvalık Tostu Tarifi ve Yapılışı

 

Sosis ve salamlar ince biçimde (Jülyen) doğranır. Kaşar peyniri, salatalık turşusu ve de domatesler dilimlenir. Sosis, sucuk ve salamlar teflon tavaya az miktarda yağ eklenerek ayrı ayrı sotelenir. Ardından tost ekmekleri tost makinesinde 1 dakika kadar hafif kıvamlı ısıtılır. Araları açılıp, evvela dilimlenmiş kaşar peyniri, ardından da sotelenmiş sosis, salam ve sucuklar konulur. İstenilen oranda Rus salatası, turşu ve domates ilave edilerek servise hazırlanır. 
Afiyet Olsun!

Bugün Ne Yesem? "Ayvalık Tostu"

- Rastgele İçerik -


Görüşler: 0
avatar
Konuyla ilgili Bingle: Bugün Ne Yesem? "Ayvalık Tostu"
Detaylı incelemek için tıklayın.
Google | Biliver | Vuhuv | DuckDuck | Bul | Swisscows | Turtc | YandexCe
Hören: DEUTSCH | Listen: ENGLISH
Eklenti: Görsel 1
Ne Yesem? bölümünde yer alan Bugün Ne Yesem? "Ayvalık Tostu", 29.10.2018 tarihinde yazılmış olup; 324 kez okunmuş ve 0-0 kez beğenilmiştir.

İlgili bloga ait RSS adresi: "http://www.rastgelelik.com/blog/rss/"
Sayfa adresi: "http://rastgelelik.com/ne-yesem-ayvalik-tostu"

"Bugün Ne Yesem? "Ayvalık Tostu"" Blogunun 0 adet özel görüşü bulunmaktadır. ne pişirsem, ayvalık, 10 dakika da hazırlanabilen yemek, ne yesem ki, tost, tostlar, ne yesem, 10 dakikalık yemek, ayvalık tostu; Bugün Ne Yesem? "Ayvalık Tostu", ayvalık tostu, bugün ne yesem, ne yesem, ne yapsam, gibi birçok benzer konuyu bünyesinde barındıran "Bugün Ne Yesem? "Ayvalık Tostu"" isimli blog yazısı hakkında herhangi bir yabancı dilde özet bulunmamaktadır. 

Bugün Ne Yesem? "Ayvalık Tostu", Ne yesem diye mi düşünüyorsunuz, acıktınız ve atıştırmalık mı istiyorsunuz? 10 dakikada hazır bir ayvalık tostuna ne dersiniz?

29.10.2018 | Takip: 94-9//1540819983 = http://rastgelelik.com/ne-yesem-ayvalik-tostu
Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları