http://www.makyajodasi.com sitesi açılıyor... Rastgelelik Arama Motoru, ulaşacağınız site içeriklerinden sorumlu değildir.
Hata: JavaScript Kapalı.

 


Makyaj Odası (Makyaj Odası)
25.09.2018, 07:42
Günlük Makyaj Nasıl Yapılır?
Günlük makyajda üç önemli aşama vardır. Bu aşamalar ilk adım statüsündedir.

Günlük makyaj her ne şekilde olursa olsun ten üzerinde yapılan uygulamalar fazlasıyla önem arz eder. Makyajda dikkate alınması gereken temel unsur ten üzeri uyum, işlem ve renk tonlarıdır. Doğal görünümden çok fazla uzaklaşılmamalıdır. Makyaj öncesi cilt temizliğine de çok fazla önem verilmelidir. Tonik kullanımı bu hususta faydalı olacaktır. Temiz ten üzerine yapılacak olan makyaj doğallık ve verimlilik bazında en önemli hususu oluşturmaktadır. Ten rengine uyumlu fondöten ve krem sürülmeli, kremin iyice dağılımının ve yedirilmesinin yapılması gerekir. Kusursuz bir makyaj için aydınlatıcı da kullanılmalıdır.

Dudakların dolgun, ışıltılı görünmesini sağlamak için aydınlatıcının üst dudak kısımlarına ortadan itibaren ve elmacık kemiklerine sürülmesi yeterlidir. Etkin birçimde ten makyajını tamamalamak adına şeftali yahut pembe tonlarda allıkla elmacık kemikleri belirginleştirilir.


Rastgelme: 81 | Hit: 153 | Ekleyen: jungnet | Değer: 5.0/1
Anahtar Kelimeler: makyajodasi.com, makyaj odası, makyaj, günlük makyaj Makyajodası.com: Makyaj nasıl yapılır, günlük makyaj, makyaj, göz makyajı,
Görüşler: 0
avatar