Anasayfa » #League Of Legends Türkiye Finali [ Yeni Ekle ]
22:14
League Of Legends Türkiye Finali
League of Legends Türkiye Finali” 16 eylülde yapıldı. Bu finalin tarihi bir ay önce belli olmuştu. Bu nedenle bu finalin satışları başladı. Finalin biletlerinin satışı 10 ağustos günü saat 14.00 da olmuştu.
Bu final ”League of Legends” oyunun takım halinde yapılan liglerin Türkiye finaliydi. Bu final 2018 yılının en önemli maçıydı. Nede olsa adı üstünde ”Final”. Finale çıkmak her LOL takımının hayalidir. Ama ne yazık ki final sadece iki takım tarafından oynanabilir. Bu nedenle sadece iki takım çıktı. Peki bu takımlar hangi takımlar. 2018 yılında finale yükselen iki takım; Royal Bandits ( RB ) ve Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) takımlarıdır. Bu turnuvaların hepsi ”League Of Legends Espor” tarafından düzenlenmektedir. İşte her ligi her çeyrek finali, yarı finali ve finali düzenleyen ”League Of Legends Espor” bu finali de o düzenlemiştir. Bu finali kim kazandı sorusuna gelirsek. Şöyle diyelim ki bu finali kazanan takım kesinlikle hak etti. Kaybeden takımsa en iyi şekilde oynadı ama iyi olan kazandı aslında kaybeden takım favori gibi gözükse de her oyunda olduğu gibi favori maçın sonunda belli olur. Finalin zorluğunu bilen iki takımda çok iyi takım ve çok iyi takım oyunu oynaya bilen bir ekipler. Ayrıca unuttuğumuz bir yer var. Final maçının fiyatları 3 kategoride satılmıştır. Bunlar; birinci kategori, ikinci kategori ve son olarak da üçüncü kategoridir. Birinci kategorinin fiyatı 55 YTL, ikinci kategorinin fiyatı 45 YTL, üçüncü kategorinin fiyatı ise 20 YTL‘dir. Şimdi gelelim finalin kazananın olan takıma. Finali kazanan takımın ismi ; Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) evet finalin kazananı bu takım. Ancak kaybeden takımı yani Royal Bandits ( RB ) de çok iyi mücadele etti. Ama sonuçta kazanan Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) oldu. ” Türkiye Finalinin Şampiyonu” Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) takımı olarak 2018 de zirvenin tek sahibi oldu.
Eğer mücadeleyi izlemek istiyorsanız aşağıdan izleyebilirsiniz.
Sizde benim gibi hep oyunda kalın.
Allah’a Emanet Olun!..

Araştır - Daha Fazla Bilgi AlAraştır ve İncele!
Tür-Alan: Rastgele Karışıklık | Rastgelme: 82 | Katkı: yusufekremtapan | Etiket: Legends Türkiye, League Of Legends Türkiye Finali, League of Legends; League Of Legends Türkiye Finali, League Of Legends, Legends Türkiye, league of legends, League Of Legends Türkiye Finali "League Of Legends Türkiye Finali" | Değer: 0.0/0

Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları