keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

 

Rastgele Desk Nedir?

  Rastgele Desk, özgürce oluşturulabilecek ve geliştirilebilecek web sayfa mantığında işleyen platformdur. Kişi, kurum ve kuruluşlara özel oluşturulabileceği gibi; ürün, marka, bilgi, konu, site vb. birçok unsur için oluşturulabilir. Rastgele Desk için "www.rastgelelik.com/deskadi" şeklinde sayfa ismi oluşturabilirsiniz.
"Temasız" özelliği ile kendinize özel tema ve tasarım yapabilir veya standart tema üzerinde düzeltmeler sağlayabilirsiniz. Görsel, video, belge, mp3 vb. yükleyebileceğin gibi, sistem HTML, CSS, SCRIPT gibi birçok web programlama dilini de desteklediği için gelişmiş işlevler oluşturabilirsiniz. Desk'inize özel duyuru, not ve haber ekleyebilir, istediğiniz kadar paylaşım sayfası oluşturabilirsiniz. Vitrinde ister metin, ister görsel veriler yayınlayabilirsiniz. Desk'inize ait sosyal medya hesaplarını, web-blog sayfanızı ve e-postanızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların da yorum yazmasına müsaade edebilirsiniz.

 

Desk Anlamı ve Açıklaması

  Desk sözcüğü, İngilizcede "Masa, büro, çalışma alanı" gibi anlamlara gelmektedir.
Kişi veya kuruluşun ilgili bir konuda çalışmasını, portfolyö ve eylemlerini, yazı ve detaylarını bulundurduğu online büro, online çalışma masası mantığıyla kullanılmaktadır.Örneklemek gerekirse, X markasının bir Deski aynı zamanda o markanın portfolyösü, çalışma ve tanıtım masası, etkileşim sunan bürosu gibidir.

Neden Desk Oluşturmalıyım?

Her şeyden önce bilinmelidir ki, Rastgele Desk sosyal medya sayfalarından, Web site ve bloglardan biraz daha farklıdır. Paylaşımlar ciddi önem arz etmektedir.SEO - Mobil uyumluluğu sayesinde veri ve içerikleriniz çok çabuk biçimde arama motorlarınca tanınır. Ziyaretçileriniz arama motorlarında da sizi aratarak bilinirliliğinizi yükseltir. Üyelik olmaksızın tüm konuklarınıza ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

Oluşturacağınız bir desk sayesinde marka veya istediklerinizi rahatça ifade edeblir ve tanıtabilirsiniz. Takipçi, beğeni, üyelik gibi engellere konuklarınız takılmaz. Desk, size bir blog sitesinden, forum platformu veya sosyal medya sayfasından; hatta web sitesinden farklı olguları sunar. Artık kısa ve özlü yazılar rağbet görmektedir. Dolayısıyla kısa bildirimlerle arama motorlarına noktacık şeklinde dev dalgalar yaratabilirsiniz. Kendi tasarımınızla farkındalık ve farklılık oluşturabilirsiniz. Ayrıca; Rastgelelik.com'un dosya,foto, editör,çeviri vb. birçok ürün ve servisini de entegre ederek deskinizi geliştirebilirsiniz.

Rastgelelik Deski

Rastgele Deskler

Senin Desk'in de burada yer alabilir.

https://www.infosniper.net/ip2country.php?lang=1IP: "3.226.76.98" - /US ile arama yapıyorsunuz.