Anasayfa » #CUANTER STRİKE [ Yeni Ekle ]
18:55
CUANTER STRİKE

Cuanter Strike çok eskiye dayanıyor tabi bir 50 yılı yok ortalama 20 yılık bir oyun Counter Valve geliştirmiş ve Sierra tarafından 19 Kasım 1998 de çıkmıştır tabi o zamlar adı Half Lifemış daha sonra 1999 da terörizm modu çıkarılmış. Arkadaşlar Cuanter Strike ilk çıktığında sürümü 1.1’miş. Daha sonra ilerleyen zamanlarda 1.2, 1.3, 1.4, 1.5 ve 1.6 çıkmış son olarak CSGO yani Counter Strike Go çıkmış CSGO’yu siz değerli takipçilerime farklı bir blogda tanıtacağım. Bu sürümlerden en popilerler 1.5, 1.6 ve CSGO’dur. Sizlere şöyle diyeceğim ben 1.6 hastasıyımdır bilgisayarımda indirdiğim sıra küçüktüm ve çok sevmiştim.
Tabi 1.5 internet cafelerde arksdaşlarımla az oynamadım. Size bu oyunu 5 üzerinden puanlamam gerekirse şöyle diyeceğim 6 veririm. O kadar çok seviyorum. Doğrusu biliyorsunuz ben her blogumda oyunları tanıtıyorum ama Counterı bilmeyen bizden değildir. Ama yine de şöyle demeliyim oyun bir silah oyunu iki taraf var teröristler ve anti polisler terörist olursanız silahlarınız AK-47 gibi silahlar anti polis olursanız M416 gibi silahlarınız olur size Counter Strikeyi oynamanızı şiddetle ve çok büyük bir sevgiyle tavsiye ediyorum sizlere iyi günler diliyorum sizleri çok seviyorum teşekkürler.

Araştır - Daha Fazla Bilgi AlAraştır ve İncele!
Tür-Alan: Rastgele Karışıklık | Rastgelme: 132 | Katkı: yusufekremtapan | Etiket: oyun, ekrem, WordPress, oyunlar, Games, ekremoyunda, Strike, caunter; CUANTER STRİKE CUANTER STRİKE "CUANTER STRİKE" | Değer: 0.0/0

Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları