Random Pub

"Rastgele yabancı dilde içeriğin sunulduğu platformdur."

İngilizcede Rastgele sözcüğünü "Random" karşılamaktadır. Random, Türkçede rastgele, gelişi güzel gibi manalara gelir. "Pub" sözcüğü ise Publish, yani yayınlamak, yayın gibi anlamalara gelen sözcüğün kısaltması olarak kullanılır. Bazı ingilizce sitelerde "Publ" olarak görmek mümkündür. Random Pub, Rastgelelik.com için rastgele yabancı dilde yayın, yayım manasında tercih edilmektedir. Almanca ve İngilizce sözcüklerin, söz ve atasözlerinin, sebep cümlelerinin ve bağlaçların yayınlandığı bir hizmettir. Rastgele olarak içeriğin sunulduğu, paylaşılabildiği, sesli dinlenebildiği ve de Türkçeye çevirisinin yapılabildiği bir platform sistemidir. 
Random Pub
Random Pub
Rastgele yabancı dilde içeriğin sunulduğu platformdur.
- Listen English Part - | - Hören Sie Deutsche Teilen -

Random Pub'ın başlıca kategorileri; Becausedenn; yani sebep ve gerekçe cümleleri, bağlaçlar; tıpkı if, dass, when, wenn, also, İnsted of, Because, because of this, Weil vb. gibi... 
Bunlara ilaveten sözcük açıklaması veya Türkçe karşılıkları, şükran güncesi ve dahası Random Pub bünyesinde barındırılmaktadır. Random Pub hizmeti de diğer hizmetler gibi siteye eklenebilmektedir. 
* Görsel, Casualcoblog'a aittir. 

- Rastgele İçerik -


Görüşler: 0
avatar
Konuyla ilgili Bingle: Random Pub
Detaylı incelemek için tıklayın.
Google | Biliver | Vuhuv | DuckDuck | Bul | Swisscows | Turtc | YandexCe
Hören: DEUTSCH | Listen: ENGLISH
Eklenti: Görsel 1
Rastgelelik bölümünde yer alan Random Pub, 16.12.2017 tarihinde yazılmış olup; 765 kez okunmuş ve 1-4 kez beğenilmiştir.

İlgili bloga ait RSS adresi: "http://www.rastgelelik.com/blog/rss/"
Sayfa adresi: "http://rastgelelik.com/blog/2017-12-16-15"

"Random Pub" Blogunun 0 adet özel görüşü bulunmaktadır. random, random publish, random pub, random publ; gibi birçok benzer konuyu bünyesinde barındıran "Random Pub" isimli blog yazısı hakkında herhangi bir yabancı dilde özet bulunmamaktadır. 


16.12.2017 | Takip: 15-1//1513423388 = http://rastgelelik.com/blog/2017-12-16-15
Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları