Bizim Köşe RSS Ağı
Bizim Köşe RSS Ağı

Hakkımızda

Biz kimiz?” sorusu cevaplanması en zor olan sorulardan birisi…

İnsanların ya da insan topluluklarının kendilerini tanımlamaya çalışmaları, subjektifliğin kendi kendini görmesine engel olan kör noktalarına takılmış, yeterli bir tanımlama için dışarıdan, objektif bir bakışa ve teşhise ihtiyaç duyulmuştur. Öyle ki, hem iç dinamikleri ve enfüsü, hem de haricî, objektif bir bakışı ıskalamadan konan teşhis (yani şahıslaştırma), “kimlikleştirme sürecinin” zirvesi ve ekmeli olmuştur.

Kategoriler: 

 


Beğendiniz mi?


"Bizim Köşe RSS Ağı" isimli Rastgelelik Özel rss sayfası ile ilgili anahtar sözcüklerimiz;  felsefe yazıları, yabancı dil, teknoloji, ösym, TARIH, üniversite bölümleri, bizim köşe, sosyoloji, Rss, din, bilgi rss - Bizim Köşe Platformu RSS Ağı, Coğrafya, Din, Edebiyat, Eğitim, Ekonomi, Felsefe, Hukuk, Matematik, Mühendislik, Psikoloji, Sağlık, Sanat, Siyaset, Sosyoloji,Tarih, teknoloji, bilim, Özel RSS Sayfası olup, 661 Rastgelelik Barkoduyla yayın almaktadır ve 18.01.2019 tarihinde hizmete açılmıştır.
Toplam 4 kez beğeni toplamış ve de Rastgelelik RSS sayfaları arasında 42/4% oranında paya sahiptir. 
Telif: Bizim Köşe Platformu RSS Ağı (Genel Bilgiler - Coğrafya Din Edebiyat Eğitim Ekonomi Felsefe Güncel Hukuk Matematik Mühendislik Psikoloji Sağlık Sanat Siyaset Sosyoloji Tarih Teknoloji)
RSS URL Adresi: http://www.rastgelelik.com/bizimkose-rss | Feed URL'si: https://www.bizimkose.com/feed/
Resmi Sitemiz | Geri Bildirim | Hata ve İstismar Bildirin | Site Ekle
avatar
Blog Paylaşım Sayısı: 0