Arge ve Tasarım RSS
Arge ve Tasarım RSS

Hakkımızda

argevetasarim.com, teknolojinin hızlı ve etkileyici değişimini uluslararası boyutta takip eden günlük teknoloji haberleri ve her türlü ar-ge çalışmasına kaynaklık edecek gerekli bilgi ve becerilerin kazanılması için ürettiği içerikler ve zengin kaynaklarıyla gerek rehberlik gerek danışmanlık hizmeti veren bir sitesidir.

argevetasarim.com kolektif, bağımsız ve açık sözlü tarzıyla, Web 2.0, Ar-Ge, Teknoloji, Üretim, Doküman, Video, Yeni Girişimler, vb… konularında yayın yapar. Şuan için herhangi bir ticari faaliyeti bulunmamaktadır.

Türkiye’de yapılmış en kapsamlı Ar-Ge Uzmanlığı Eğitimleri’ni hazırlama amacında olan argevetasarim.com, freelance yürüttüğü bu eğitimlerle sektörel fayda gözeterek, yayıncı kimliğinin yanında aynı zamanda bir eğitim mecrası olmayı amaçlamaktadır.

2012’de kurulup, uzman mühendisleri ile çıktığı bu yolculukta çok kısa sürede kendi alanında en çok takip edilen Türkçe teknoloji sitesi haline getirdiği argevetasarim.com, yeni kanallar ve içerik ortaklıkları ile uluslararası varlığını güçlendirerek devam ettirmektedir.

Bu RSS Sayfası Argevetasarım.com platformu verilerinden güç almaktadır. 


Beğendiniz mi?


"Arge ve Tasarım RSS" isimli Rastgelelik Özel rss sayfası ile ilgili anahtar sözcüklerimiz;  arge tasarım, CAD-CAM, mekanik, arge, arge rss, argevetasarım, kütüphane, ar-ge, proses, tasarım - Ar-Ge ve Tasarım, ar-ge, ARGE, arge tasarım, mekanik arge, tasarım, proses rss, rss sayfası,, Özel RSS Sayfası olup, 632 Rastgelelik Barkoduyla yayın almaktadır ve 13.11.2018 tarihinde hizmete açılmıştır.
Toplam 4 kez beğeni toplamış ve de Rastgelelik RSS sayfaları arasında 143/24% oranında paya sahiptir. 
Telif: Ar-Ge ve Tasarım (Ar-ge ve Tasarım haber ve içerik beslemesi (feed))
RSS URL Adresi: http://www.rastgelelik.com/argevetasarim-rss | Feed URL'si: https://argevetasarim.com/feed/
Resmi Sitemiz | Geri Bildirim | Hata ve İstismar Bildirin | Site Ekle
avatar
Blog Paylaşım Sayısı: 0