"Hata - 404" Aradığınız sayfa veya sonuç bulunamadı.

404 Not Found – 404 Sayfa/Sonuç Bulunamadı.

http://www.rastgelelik.com/faq#45

Aradığınız sonuç veya sayfa bulunamamıştır. Arama sorgunuzu veya bağlantınızı kontrol ederek tekrar arama yapmanızı rica ediyoruz.
Sunucu veya sistem kaynaklı eksik aktarım sağlanmış olabilir. Aratılan sayfa kaldırılmış, geçici kullanım dışı olmuş olabilir. Aradığınız sorgu parametresine uygun sonuç indeksimizde yer almıyor olabilir.
İlgili sayfa bağlantısında hata mevcut olabilir. Arama kutucuğumuzu kullanarak yeniden sorgulama yapabilirsiniz.
dilerseniz indeksleme için bize bildirebilir veya siz yeni bir sonuç sayfası oluşturabilirsiniz.


404 - Hata Sayfası

http://www.rastgelelik.com/404-error-page

404 Not Found hatası sitenizi ziyaret eden kişilerin ilgili sayfaya ulaşamaması sonucunda aldıkları hataya denir. Bu hata ilgili sayfanın silinmesi, link yapısının değiştirilmesi gibi sorunlardan dolayı oluşur. 404 Sayfa Bulunamıyor (not found error) hatası ile karşılaştıysanız doğru yerdesiniz. HTTP 404 Internal Error hatasının nedenlerini ve 404 not found error hatasının çözümünü size detaylı şekilde açıklaycağız. Aşağıdaki hataların tamamı aynı anlama gelmektedir.


404 Not Found – 404 Hata Sayfası SEO

https://www.rolibo.com/blog/404-not-found/

Bu hata, arama motoru botlarının sitede daha önce gördüğü, şuan erişemediği sayfaları gördüğünde oluşur. Google botu sayfaya giriş yaptığında 404 hata kodu içeren bu sayfayı artık aktif olmayan bir sayfa olarak işaretler ve bu uyarı Google Search Console üzerinde size görünür.


Trend Aramalar

404, #404, Error, 404 Sayfa
hata, Hata Sayfası
404 Nedir?
404 Hata Sayfası