2019'a Bir Başka Gireceğiz

"2019 yılına logo, içerik ve yeniliklerle bir başka girmeyi hedefliyoruz."

Yakın zamanda Rastgelelik.com olarak yeni yıla uyum kapsamında bir takım değişiklikler yapacağız. Logo ve tasarımımızda bazı değişikliklerle başlayacak, içerik ve hizmetlerimizde yenilenmeye gideceğiz. "Rastgele Filmler" alanında canlı izleme olanağını maalesefki kaldırmayı düşünüyoruz. Mevcutta bulunanların yerine yenileri eklenmeyecek, film sitelerinden de canlı film görüntüsü sunulmayacaktır. Rastgele Film getirilerek doğrudan film seyretme olanağını kaldırmayı planlıyoruz. Çünkü filmlerin yüklü bulunduğu sunucu siteler oldukça abartılı ve alakasız, rahatsız edici reklamlarla işgal eder durumda. Biz, film izleme alanında reklam olabildiğine göstermemeye çalışsak da sunucu siteler en az 2 alakasız site tıklamasına ve reklam gösterimine maruz bırakmaktadır. Bu durum tarafımızın kontrolü dışındadır. Bu nedenle bunun yerine film afisi, tanıtım ve bilgilendirmelerine yer vermeyi planlıyoruz. İzlemek isteyen kişilere ise alternatif birkaç bağlantı ve veri sunulması planlanmaktadır. 
2019'a Bir Başka Gireceğiz
2019'a Bir Başka Gireceğiz
2019 yılına logo, içerik ve yeniliklerle bir başka girmeyi hedefliyoruz.
- Listen English Part - | - Hören Sie Deutsche Teilen -

Kategorilerde bir eksilme olma durumu da olabilir. Henüz bu konuda bir netlik bulunmuyor. Ama veri gösterimi büyük oranda Arama Motorumuz vesilesiyle ve rastgelelik algoritma sistemi vasıtasıyla olacaktır. Desk ve Blog için daha fazla veri girdisi ve geliştirilmesine öncelik verilecektir. 
Diğer yenilik ve gelişmeler ise 2019 konseptine geçişten hemen sonra özetlenecektir. 

Destek ve katkı sağlayan kullanıcı ve konuklarımıza şimdiden teşekkür ederiz. 

- Rastgele İçerik -


Görüşler: 1

avatar
0 21:08, 17.10.2018

Aynı zamanda sadeleşmeye de gidilmesi planlanıyor. Sadeleşme çalışmalarımız logo, tema ve sayfa tasarımlarında uygulanacaktır.
Ne zaman geçişin olacağı ise, ya 2019 yılına girişte ya da 2019 yılı öncesi Aralık ayı içerisinde yapılacaktır.

avatar
Konuyla ilgili Bingle: 2019'a Bir Başka Gireceğiz
Detaylı incelemek için tıklayın.
Google | Biliver | Vuhuv | DuckDuck | Bul | Swisscows | Turtc | YandexCe
Hören: DEUTSCH | Listen: ENGLISH
Rastgelelik bölümünde yer alan 2019'a Bir Başka Gireceğiz, 17.10.2018 tarihinde yazılmış olup; 531 kez okunmuş ve 0-0 kez beğenilmiştir.

İlgili bloga ait RSS adresi: "http://www.rastgelelik.com/blog/rss/"
Sayfa adresi: "http://rastgelelik.com/2019a-birbaska-girecegiz"

"2019'a Bir Başka Gireceğiz" Blogunun 1 adet özel görüşü bulunmaktadır. 2019 yenilikleri, Rastgelelik 2019 yeniliği, 2019'a Bir Başka Gireceğiz, Yenilik ve değişim duyurusu, 2019, 2019 konsepti; 2019'a Bir Başka Gireceğiz, #2019, 2019 yılı, Yeni yıl konsepti, yıl 2019 değişim, gibi birçok benzer konuyu bünyesinde barındıran "2019'a Bir Başka Gireceğiz" isimli blog yazısı hakkında İngilizce - Almanca özet mevcuttur.

2019'a Bir Başka Gireceğiz, Yakın zamanda Rastgelelik.com olarak yeni yıla uyum kapsamında bir takım değişiklikler yapacağız.

İngilizce [ENGLISH]

We will develop the some details on our webpage like Logo, Theme and some information.

Almanca [DEUTSCH]

Wir werden einige Detailen auf unserer Webseite wie Logo, Schablon und einige Informationen entwickeln.

17.10.2018 | Takip: 86-1//1539799595 = http://rastgelelik.com/2019a-birbaska-girecegiz

>> English

English Blog

We will develop the some details on our webpage like Logo, Theme and some information.

>> Deutsch

Deutsche Blog

Wir werden einige Detailen auf unserer Webseite wie Logo, Schablon und einige Informationen entwickeln.

Rastgelelik Nedir?

Biz, Rastgelelik.com olarak her tür veri, dosya, site, uygulama ve işlemi rastgele sunan, kendi alt yapısında %3 oranında yapay zeka algoritması kullanan platformuz.


Nasıl Çalışırız?

İki farklı mantıkta çalışmaktayız.
1) Rastgele düğmesi vasıtasıyla sizlere her tıklamada rastgele veri sunumu sağlanır.
2) Otomatik belli algoritmaya bağlı olarak rastgele işlem sağlanıp, sizlere rastgele içerik sunumu sağlanır.

Kapsama Alanımız

Temel mantığı rastgele sunum olan sistemimizin kapsama alanı, film ve kitaplar, söz, deyim ve atasözleri, öykü, fıkra ve şiirler, kelime ve çeviriler, oyun, uygulama ve programlar, belge, site, blog, sayfa, kişi ve markalardır. Haberlerden görsel arşivlere, yemek tarifinden, rüya tabirine ve daha tanımlanamayan, bilinmeyen nice verileri barındırmaktadır.

Rastgelelik Nedir?

Bir kuram; öncesi ve sonrası belirsizliğin ve tekrarın olmadığı bir olgu. Eşit şartlarda bir olgunun seçimsiz ve mantık yürütülmeden oluşması, olarak açıklanabilir. >> Devamı <<

Rastgelelik

Matematik, Fizik, Kimya, Bilgisayar ve hatta Doğa Bilimlerinde büyük öneme sahip bir kuramdır. Evvela Rastgelelik veya Rasgelelik Kuramı diye adlandırılan kuramın ne olduğuna ve özelliklerine ilişkin düzinelerce kaynak, kitap ve makale bulmam mümkündür.Rastgelelik Tanımının herkesçe kabul gördüğü bir tanım bulunmuyor. Genellemeye göre karmaşa, tahmin edilemeyen durum olarak belirtilir. Aristo'ya göre mantıksal bir tahmini bulunmayan durumdur. Aristo'nun tanımı karma görünse de örnekleme ile anlaşılması mümkündür. 
Bir merkebin (Eşek) her iki sağ-sol tarafına da eşit mesafede eşit miktarda ve eşit özelliklerde ot bırakılır. Eşek, bu otlar arasında hangisini yiyeceğine karar vermesi, seçiminin olması rastgeledir. Herhangi bir mantık veya gerekçe bulunmaz. Bu seçimin olma durumuna rastgelelik denilir.

Bize Göre Rastgelelik Ne İfade Eder? 

İçerik ve verilerin rastgele gösterildiği platformumuzda bize göre rastgelelik ise yine bir düzen içermektedir. İçerik, bu içerikte düzen ve mantık olmasa bir rastgelelik oluşmaz. Bir nevi merkep gibi seçimsiz ve mantıksızca veri gösterimi sunmayı ilke edindiğimiz için, Rastgelelik kuramı da bize göre Aristo'nun tanımı gibidir.

Rastgelelik.com Nedir?

Söz, atasözü, deyim, kelime, oyun, film, program, dosya, sayfa, kişi, öykü, fıkra ve dahasını rastgele gösterime sunan, ilaveten bünyesinde çeviri ve sözcük hizmeti sağlayan, aynı zamanda kendi arama motorunuzu, kendi RSS sayfanızı, kendi mobil -web uygulama platformunuzu kurmanıza yardımcı olan özel platform sitesidir.

Açığız

Her türlü görüş, şikayet, öneri ve sorularınıza açığız. Bize 7/24 iletimde bulunabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.
Rastgelelik.com -

Rastgelelik Logosu
İçerik Ekle | Dosya Yükle | Site Ekle
Bizi Takip Edin
Giriş Yapın

Aklınıza Takılan Soru mu Var?Uygulamalarımız

Android Mobil UygulamasıAndroid Uygulamaları
Windows Mobil UygulamasıWindows Uygulamaları
Web UygulamasıWeb Uygulamaları